Mano GargždaiRajone pradedami vaistinių ir prekybos vietų darbuotojų prevenciniai tyrimai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Siekiant suvaldyti COVID-19 grėsmes, vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos į savo savivaldybės mobilų punktą registruosis Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808, su specialiu kodu gautu iš Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

 

Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendime. Naujoji tvarka leidžia sklandžiau ir nuosekliau organizuoti vaistinių ir prekybos vietų darbuotojų prevencinių tyrimų paėmimą.

Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių vaistinių ir prekybos vietų vadovai turi susisiekti su Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistais ir užregistruoti įmonę, pateikti informaciją apie darbuotojus.

Visuomenės sveikatos biuras užsiregistravusiems pateiks tikslią instrukciją apie tyrimų atlikimo eigą ir suteiks specialų kodą, su kuriuo darbuotojai turės užsiregistruoti Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808 dėl tyrimo atlikimo.

Įmonių vadovai yra atsakingi už sąlygų sudarymą darbuotojams pasitikrinti ir savivaldybės informavimą.

Kviečiame pirmiausia vaistinių ir prekybos vietų, kurios veikia asmens sveikatos priežiūros ar globos įstaigose ar yra nutolusios nuo šių įstaigų ne daugiau kaip 200 metrų vadovus registruotis Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure.

 

Registracija vykdoma šiais Klaipėdos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistų kontaktais:

Vaistinės – Erika Berdnikovič tel. nr. 8 655 73 718; el. paštas:

Prekybos vietos – Iveta Bliudsukytė tel. nr. 8 659 28 345; el. paštas:

Koordinatorius – Roberta Mežetė tel. nr. 8 659 72 717, el. paštas:

 

Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo spendimai: http://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/operaciju-vadovo-sprendimai

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 327 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,