Mano GargždaiKvietinių laukia smagios Mindauginės

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Kvietiniškiai šią savaitę gyvens šventiniais rūpesčiais. Bendruomenė, kultūros centro Kvietinių skyrius ir seniūnija ruošiasi šeštadienio šventei. Tądien Kvietiniuose bus atidaryti Bendruomenės centro namai ir smagiai švenčiama Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena.

Liepos 6-ąją į Kvietinius suvažiuos visų Klaipėdos rajono seniūnijų ir bendruomenių žmonės. Pirmiausiai, nuo 10 valandos, sporto aikštyne prie bendruomenės namų jie dalyvaus tradicinėse seniūnijų ir bendruomenių sporto varžybose.

15 val. kvietiniškių ir svečių širdis pradžiugins atnaujintų Kvietinių bendruomenės centro namų  atidarymas, o po jo -  šventinė-koncertinė programa.

Galimybę atnaujinti patalpas - įrengti sporto, repeticijų ir renginių sales, taip pat kabinetus meniniams užsiėmimams rengti  bendruomenė gavo per Vietos veiklos grupę „Pajūrio kraštas“ teikusi projektą ES lėšoms gauti. Gavus  500 tūkst. litų finansavimą, nuspręsta renovuoti fasadą apšiltinant išorės sienas, sutvarkyti stogą, suremontuoti vidaus patalpas, įsigyti inventoriaus.

Klaipėdos rajono savivaldybės taryba Kvietinių bendruomenei visus bendruomenės namus pagal panaudos sutartį perdavė valdyti dešimčiai metų.

Šventės metu vyks mugė.  Mugėje kviečiami dalyvauti tautodailininkai ir prekybininkai. Dėl informacijos ir leidimų išsiėmimo galima kreiptis į Dauparų-Kvietinių seniūniją, seniūnę Aušrą Norvilienę, Žemaitės g. 10, Gargždai.

Šventę organizuoja Dauparų-Kvietinių seniūnija, Kvietinių bendruomenė ir Gargždų kultūros centro Kvietinių skyrius.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 523 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,