Mano GargždaiPareigūnai praėjusią savaitę fiksavo ne tik greičio, bet ir transporto priemonių keliamo triukšmo viršijimus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Pernai, bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, Klaipėdos apskr. VPK įsigijo mobilų transporto priemonių skleidžiamo triukšmo lygio matuoklį, todėl nustatyti, ar triukšmas viršija leistinas normas, tapo daug paprasčiau ir greičiau.

 

Praėjusią savaitę Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai nustatė 10 tokių pažeidimų – penkių automobilių ir tiek pat motociklų (motorolerių) savininkams teks pašalinti trūkumus ir iš naujo atlikti techninę apžiūrą.

Praėjusią savaitę greičio viršytojams tramdyti jau pradėtas naudoti ir rankinis matuoklis. Juo užfiksuoti 27 pažeidimai. Vienas, ypač įžūlus – 1998 m. gimęs vaikinas šeštadienio, gegužės 23 d. vakare, uostamiestyje, Sausio 15-osios gatve skriejo 103 km/val. greičiu, kai leistinas – 50 km/h. Už šį pažeidimą vairuotojui gresia nuo 450 iki 550 eurų bauda ir teisės vairuoti atėmimas nuo 1–6 mėn.

Mobiliuoju greičio matuokliu užfiksuotas 1 471 greičio viršijimo atvejis.

Iš viso per praėjusią savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 335 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 149 vairuotojai per sankryžą važiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui, vienas neturėjo teisės vairuoti.

Atsakomybės neišvengs ir nuo pareigūnų sprukti mėginęs mopedo vairuotojas. Nepaklusęs pareigūnų reikalavimui sustoti, 1996 m. gimęs vaikinas nurūko Taikos pr., suko į Paryžiaus Komunos g., galop metė mopedą ir bandė sprukti pėsčiomis.

Paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti, mopedas nedraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, jam neatlikta techninė apžiūra. Vaikinui gresia nuo 1 150 iki 1 450 eurų bauda, gali būti konfiskuota ir transporto priemonė.

Kelių policijos pareigūnams įkliuvo ir du neblaivūs vairuotojai. Gegužės 18 dieną, Šilalės r., kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 1981 m. gimusiam automobilio „Audi“ vairuotojui buvo nustatytas 1,83 prom. neblaivumas, jis, negana to, neturėjo teisės vairuoti. O gegužės 21 d., 1955 m. gimusiam, traktorių T-16 Klaipėdos rajone vairavusiam vyrui nustatytas 1,25 prom. neblaivumas.

Plungės rajono pareigūnai prevencinę priemonę kelių eismo taisyklių pažeidėjams išaiškinti gegužės 1822 dienomis vykdė kartu su UAB „Eurointegracijos projektai“ darbuotojais, stebinčiais miesto vaizdo stebėjimo kamerų perduodamus vaizdus.

Didžiausias dėmesys skirtas neleistinam mobiliojo ryšio priemonių naudojimui ir sustojimo, stovėjimo, ar lenkimo manevrus reglamentuojančių taisyklių pažeidimams išaiškinti.

Bendromis policijos pareigūnų ir miesto vaizdo kamerų stebėtojų pastangomis iš viso buvo užfiksuotas 41 Kelių eismo taisyklių pažeidimas. 32 vairuotojai mobiliojo ryšio telefonais naudojosi be laisvų rankų įrangos, 8 sustojo ar stovėjo ten, kur tai daryti draudžiama, vienas – kitą transporto priemonę lenkė važiuodamas per pėsčiųjų perėją.

Taisykles pažeidę vairuotojai protokolus su jiems skirtomis baudomis gaus paštu artimiausiu metu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 855 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,