Mano GargždaiApleistoje Gargždų karjerų teritorijoje – sporto aikštynai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Vizualizacija, kaip teritorija atrodytų, įgyvendinus projektą visa apimtimi. Vizualizacija, kaip teritorija atrodytų, įgyvendinus projektą visa apimtimi.

Klaipėdos rajono savivaldybės vizija – atgaivinti apleistą Gargždų karjerų teritorijos dalį Kulių kaime, privažiuojamą J. Basanavičiaus gatve.

 

„Norime, kad Klaipėdos rajone atsirastų išskirtinė erdvė, kuria galėtų naudotis visi sportuojantys rajono gyventojai, todėl siekiame įgyvendinti šį projektą. Gargždų karjerų teritorijoje Kulių kaime būtų įrengti sporto aikštynai – 3 futbolo ir 4 tinklinio aikštelės, įrengtas apšvietimas, tiltelis, įsigyti 8 higieninės paskirties mobilūs statiniai“, – portalą mano-gargzdai.lt informavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Anot Savivaldybės atstovų, jau yra parengtas techninis projektas ir šiuo metu vykdomos viešųjų pirkimų procedūros dėl rangos darbų.

Pirmojo etapo orientacinė suma – 610 tūkst. eurų. 170 tūkst. eurų – Europos Sąjungos lėšos, 30 tūkst. eurų – Valstybės biudžeto, likusi dalis – 410 tūkst. eurų – Savivaldybės.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas kiek anksčiau portalui mano-gargzdai.lt atviravo, kad šis projektas kėlė nemažai abejonių, buvo net svarstoma jo atsisakyti.

„Ar matėte vizualizaciją? Suspaudė širdį Gargžduose turėti tokį objektą, kur atsirastų galimybė ir iš užsienio svečius priimti“, – susitikimo su žiniasklaidos atstovais metu apie motyvus toliau vykdyti projektą, kuris buvo suplanuotas ankstesnės valdžios, kalbėjo B. Markauskas.

 

Pažymėta teritorija, kurioje turėtų išdygti statiniai.

 

Raudonai pažymėta vieta, kurioje planuojama įrengti stovyklavietę su sporto aikštynais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 222 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,