Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Banga“ iš Vilniaus parsivežė tašką: lygiosios su „Žalgiriu“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Jurgitos Riekašienės nuotr. Jurgitos Riekašienės nuotr.

Penktadienį Vilniuje A lygos varžybose „Banga“ be įvarčių sužaidė su Vilniaus „Žalgiriu“.

 

Visas rungtynes iniciatyvą turėjo „Žalgiris“, tačiau „Banga“ labai patikimai gynėsi ir neleido varžovams šeimininkauti prie savo vartų.

Pirmajame kėlinyje rimtesnis gaisras kilo tik pačioje susitikimo pradžioje, 2 minutę, kai žalgiriečiai iš baudos aikštelės siuntė kamuolį virš vartų, ir 15 minutę, kai po M. Kuklio bandymo skersuoti kamuolį į baudos aikštelę šis atsimušė į virpstą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar padidino spaudimą, bet pavojingų epizodų nebuvo itin daug. Arčiausiai tikslo vilniečiai buvo 56 minutę, kai rimtai padirbėti teko I. Driomovui, sustabdžiusiam kamuolį beveik ant vartų linijos.

Tikra sumaištis kilo 85 minutę, kai po S. Mikoliūno reido į „Bangos“ baudos aikštelę rungtynių teisėjas nusprendė skirti vienuolikos metrų baudinį už R. Vėževičiaus pražangą, tačiau vėliau, pasitaręs su linijos teisėju, nusprendė savo sprendimą pakeisti ir žalgiriečiui parodė geltoną kortelę už vaidybą.

„Banga“ atlaikė desperatiškus varžovų bandymus išplėti pergalę ir grįžta iš Vilniaus su itin svarbiu tašku.

 

Rungtynių santrauka – A lygos YouTube kanale.

T. Tamošausko komentaras – A lygos YouTube kanale.

 

Kitas rungtynes „Banga“ žais Kaune šeštadienį, liepos 11 dieną, 15 valandą su Kauno „Žalgiriu“.

 

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 0:0.

Įspėjimai: 82 min. N.Ljubisavljevic, 86 S.Mikoliūnas (Žalgiris); 17 min. Y.Pavlyk, 47 min. V.Antužis, 85 min. R.Vėževičius (Banga).

„Bangos“ sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, R.Vėževičius, D.Norvilas, K.Urbaitis (84′ D.Zubauskas), S.Yoshikawa, S.Rakauskas (68′ D.Lukošius), R.Matos da Silva (74′ J.Bičkus). Atsargoje liko: M.Bertašius, E.Bračkus, G.Gumbaravičius, A.Šveistrys.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,