Mano GargždaiKlaipėdos universitetas suteiks galimybę iš arčiau pažinti valstybės tarnybą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas. KU nuotr. Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas. KU nuotr.

Valstybės tarnyba – sparčiai besikeičianti, modernėjanti, suteikianti prasmingo darbo galimybę. Klaipėdos universitetas pasirašė sutartį su Valstybės tarnybos departamentu. Šis bendradarbiavimas svarbus būsimųjų tarnautojų ugdyme ir lyderių auginime.

 

„Klaipėdos universitete rengiami būsimi valstybės tarnautojai – jauni žmonės, kurie greitu laiku ateis į mūsų organizuojamus konkursus. O mums ypač svarbu, kad ateitų patys gabiausi, patys talentingiausi, labiausiai motyvuoti, ateities lyderiai. Kaip to galime pasiekti? Pirmiausia – bendraudami su jaunimu, pasakodami, kokia dabar yra valstybės tarnyba. Taip pat prisidėdami prie būsimųjų tarnautojų ugdymo: siūlydami baigiamųjų darbų, įvairių tyrimų temas, padėdami rasti praktikos vietą valstybės ir savivaldybių įstaigose, įtraukdami į bendrus renginius“, – pradėtu bendradarbiavimo džiaugiasi Valstybės tarnybos departamento direktoriaus Gediminas Miškinis.

Sutartimi įsipareigota bendradarbiauti studentų praktikos, bakalauro ir magistro darbų valstybės tarnybos temomis skatinimo ir vadovavimo srityse. Taip pat numatyta organizuoti bendrus renginius, darbuotojų kvalifikacijos bei kompetencijų tobulinimą, vykdyti edukacines ir mokslinių tyrimų veiklas

Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas įsitikinęs, kad šis bendradarbiavimas dar labiau skatins lyderių auginimą. „Pažangiam Europos aukštųjų mokyklų konsorciumui „EU-CONEXUS“ (angl. European University for Smart Urban Coastal Sustainability) priklausantis mūsų universitetas telkia pažangias idėjas. Rugsėjį universitete startuos ir tarptautinė programa „Blue Growth Leaders Academy“, kuri suburs tarptautiniu mastu vertinamus lektorius iš užsienio bei suteiks mėlynosios ekonomikos žinių. Pasinaudoję mokslo galimybėmis įtraukiame jaunus žmonės, o bendradarbiavimas su Valstybės tarnybos departamentu leis studentams iš arčiau pažinti valstybės tarnybą“, – sako A. Razbadauskas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 465 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,