Mano Gargždai„Banga“ Kaune iškovojo pergalę

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Antradienį Kaune „Banga“ 3:2 įveikė vietos „Žalgirį“.

 

Itin rezultatyviose rungtynėse Kaune vienintelė „Banga“ mušė įvarčius. Deja, du iš tų įvarčių krito į savus vartus. Laimei, į varžovų vartus gargždiškiai mušė tris kartus.

Kauniečiai nuo pirmųjų susitikimo minučių turėjo iniciatyvą, tačiau pavojingų epizodų prie „Bangos“ vartų nebuvo daug. I. Driomovui teko padirbėti vienintelį kartą, kai 9 minutę įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiavo S. Urbys.

34 minutę „Banga“ užklupo varžovus nepasiruošusius. S. Yoshikawa iš kairiojo krašto siuntė kamuolį link vartų, K. Urbaitis kyštelėjo galvą ir kamuolys suspurdėjo „Žalgirio“ vartų tinkle. Nespėjo šeimininkai atsitokėti, o 38 minutę po D. Norvilo perdavimo į baudos aikštelę R. Matos da Silva smūgiavo, kamuolys kliudė varžovą ir vėl atsidūrė tinkle.

40 minutę „Banga“ turėjo galimybę dar kartą nubausti kauniečius, tačiau po K. Urbaičio perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs R. Matos da Silva smūgiavo greta vartų.

Antrąjį kėlinį „Banga“ pradėjo akivaizdžiai nusiteikusi daugiau dėmesio skirti gynybai, o varžovus bandyti gaudyti kontratakomis. 58 minutę būtent kontratakos metu R. Matos da Silva iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur D. Lukošius, nestabdydamas kamuolio, smūgiavo ir padidino „Bangos“ persvarą iki trijų įvarčių.

Vėliau per kelias minutes sėkmė nusisuko nuo abiejų „Bangos“ vidurio gynėjų. 63 minutę D. Padaigis bandė galva atremti K. Šilkaičio smūgį iš baudos aikštelės prieigų, tačiau kamuolys nuo gynėjo galvos nuskriejo į „Bangos“ vartus. Dar kurioziškesnė situacija nutiko 70 minutę, kai O. Aksonov bandė nutraukti D. Šešplaukio perdavimą į baudos aikštelę ir kamuolys neįtikėtina trajektorija nusileido I. Driomovui už nugaros.

Taip netikėtai intriga sugrįžo į rungtynes ir šeimininkai įsikūrė „Bangos“ aikštės pusėje. Gargždiškiai pasiaukojamai gynėsi daugiau nei dvidešimt minučių ir išlaikė pergalingą rezultatą.

 

Rungtynių santrauka:

 

T. Tamošausko komentaras:

 

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione šeštadienį, rugpjūčio 1 dieną, 17 valandą su Vilniaus „Riteriais“.

 

„Žalgiris“ (Kaunas) – „Banga“ (Gargždai) 2:3 (0:2).

Įvarčiai: 63 min. (į savo vartus) D. Padaigis, 70 min. (į savo vartus) O. Aksonov („Žalgiris“); 34 min. K. Urbaitis, 38 min. R. Matos da Silva, 58 min. D. Lukošius („Banga“).

Įspėjimai: 50 min. Rudinilson („Žalgiris“); 26 min. D. Lukošius, 89 min. R. Matos da Silva („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, R. Vėževičius, D. Padaigis, O. Aksonov, Y. Pavlyk, D. Lukošius (81′ I. Venckus), D. Norvilas, S. Rakauskas (81′ P. Lotužys), K. Urbaitis (65′ J. Bičkus), S. Yoshikawa, R. Matos da Silva (90+2′ E. Bračkus). Atsargoje liko: M. Bertašius, K. Toleikis, A. Šveistrys.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 142 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,