Mano GargždaiSulaikyti du asmenys, įtariama, vogę automobilių žibintus Gargžduose ir Klaipėdoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai baigė ir teismui perdavė dvi bylas dėl automobilių žibintų vagysčių ir svetimo turto sugadinimo ar sunaikinimo.

 

2020 m. sausio mėnesį Klaipėdos rajone, Gargžduose, išdaužus automobilio priekinių durelių stiklą ir atidarius variklio dangtį, iš automobilio „Volvo“ pavogti priekiniai žibintai, žala tuokart įvertinta 300 eurų.

Analogiškos dvi vagystės įvykdytos ir Klaipėdoje – čia taip pat iš automobilių „Volvo“ ilgapirščiai išlupo priekinius žibintus – vienu atveju savininkai patirtą žalą įvertino 1 045 eurais, kitu – patirta nuostolių net 4 250 eurų.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai netrukus sulaikė 1995 m. gimusį, kartą už vagystę jau teistą vyrą, galimai įvykdžiusį šiuos nusikaltimus.

2020 m. gegužės mėnesį, uostamiestyje, Turgaus g., nuo ilgapirščių nukentėjo ir prabangaus automobilio „Porsche“ savininkas – čia taip pat pavogti abu priekiniai automobilio žibintai. Automobilio savininkas pareigūnams nurodė patyręs nuostolių už 5 333 eurus, mat automobilis lupant žibintus buvęs dar ir apgadintas.

Pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė 1985 m. gimusį, net 15 kartų už vagystes, plėšimą ir kt. nusikaltimus teistą klaipėdietį. Jam pareikšti įtarimai dėl svetimo turto sugadinimo ar sunaikinimo ir dėl vagystės.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 365 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,