Mano GargždaiPer praėjusią savaitę Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai nustatė 10 neblaivių vairuotojų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai per rugpjūčio 10–16 dienomis Klaipėdos mieste ir rajone, Palangoje bei Plungės ir Kretingos rajonuose vykdytas policines priemones nustatė dešimt neblaivių vairuotojų.

 

Stipriausiai apgirtęs buvo 1974 m. gimęs automobilio „Citroen“ vairuotojas, sustabdytas ketvirtadienį, apie 8 val. ryto, kelyje Šiauliai–Palanga – jam nustatytas 1,20 prom. neblaivumas.

Šeštadienio vakare, apie 21 val., Klaipėdoje, prie Liepojos ir Girininkijos gatvių sankryžos sustabdytam automobilio „Audi“ vairuotojui, gimusiam 1998 m., nustatytas 0,86 prom. neblaivumas.

O šeštadienio ryte, apie 10 val., uostamiesčio Rimkų g. sustabdytam, 1972 m. gimusiam, „Hyundai“ vairuotojui nustatytas 0,81 prom. neblaivumas.

Kitiems septyniems, pareigūnams įkliuvusiems vairuotojams nustatytas neblaivumas svyravo tarp 0,45 ir 0,62 promilių. Dar 14 patikrintų vairuotojų buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos normos neviršijo.

Kelių policijos pareigūnai per priemones nustatė ir 166 kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Keturi vairuotojai vairavo transporto priemones, nors nebuvo įgiję teisės vairuoti, arba ji yra atimta už kitus pažeidimus.

49 vairuotojai nubausti, nes neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 21 – važiavo per sankryžas degant draudžiamam šviesoforo signalui, 18 – nesegėjo saugos diržų, 15 – nebuvo atlikę transporto priemonių privalomosios techninės apžiūros, 13 – neapdraudę jų privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Šeši vairuotojai nepraleido pėsčiųjų, du – vaikus vežė ne tam skirtose kėdutėse.

Atsakomybės neišvengs ir septyni kelių eismo taisykles pažeidę pėstieji ir devyni dviratininkai, du iš jų buvo neblaivūs – Plungės rajone, Stalgėnų kaime sustabdytam dviračio vairuotojui nustatytas 0,63 prom., o keliu Klaipėda–Kretinga pedalus mynusiam vyrui – 2,64 prom. neblaivumas.

Per savaitę Kelių policijos pareigūnai užfiksavo 85 greičio viršijimo atvejus, aštuoni iš jų – kai leistinas greitis buvo viršytas daugiau nei 50 km/h.

Savaitgalį, rugpjūčio 15–16 dienomis, priemonę eismo saugumui užtikrinti vykdė ir Plungės r. policijos pareigūnai. Per priemonę buvo sustabdytos 407 transporto priemonės, patikrintas 395 vairuotojų blaivumas.

Penki vairuotojai buvo neblaivūs, vienam iš jų – 1972 m. gimusiam vyrui nustatytas 2,71 prom. neblaivumas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar trys patikrinti vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos normos neviršijo. Per Plungės r. pareigūnų vykdytą priemonę nustatyta ir 11 kitų kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 72 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,