Mano Gargždai„Žinau, ką renku“ padės nepalikti Seimo rinkimų likimo valiai: kviečia į kandidatų debatus Gargždų vienmandatėje apygardoje

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Politikos stebėsenos tinklas​ „Žinau, ką renku“ kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti ruoštis rinkimams: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.

 

Artėjančiuose 2020 m. Seimo rinkimuose Gargždų vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus, visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Gargždų vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks rugsėjo 17 d. 18 val. Gargždų kultūros centre.

Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą šiuo metu jau patvirtino Artūras Bogdanovas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Alvydas Mockus (Lietuvos socialdemokratų partija), Martynas Pocius (Lietuvos žaliųjų partija), Petras Gražulis (savarankiškas kandidatas), Justas Ruškys (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Debatus moderuos Lietuvos naujienų agentūros ELTA korespondentas Benas Brunalas.

„Kaip likimas duos“, – dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų rytą skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir, turint puikią progą, susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, nesidrovėti užduoti jiems rūpimus klausimus ir išsirinkti savo atstovą!“, – sako tinklo savanoris Haroldas Žalūda.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. 

„​Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/, kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams. Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+“.

Daugiau informacijos apie renginį: ​https://fb.me/e/6li7nYzJK

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 268 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,