Mano GargždaiSkelbiamas konkursas UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels nuotr. Asociatyvi Pexels nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia konkursą UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms.

 

Informaciją apie direktoriaus vykdomas funkcijas, kvalifikacinius reikalavimus, privalomus pateikti dokumentus rasite ČIA.

Pretendentai dokumentus teikia per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (skelbimo nuoroda ČIA).

Dokumentai priimamai 14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo dienos Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje ir Klaipėdos rajono savivaldybės interneto svetainėje, neįskaitant viešo konkurso paskelbimo dienos. Pateikiant pretendentų dokumentus kilus pagrįstų abejonių dėl pretendento atitikties konkurso skelbime nustatytiems kvalifikaciniams reikalavimams ir dėl pateiktų dokumentų patikslinimo ar papildymo, terminas gali būti pratęstas 5 kalendorinėms dienoms, jeigu pretendentai yra papildomai paklausiami dėl papildomų duomenų pateikimo.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis), kurį sudaro pretendentų atsakymai į komisijos narių teikiamus klausimus, skirtus pretendentų kompetencijoms išsiaiškinti ir veiklos programos pristatymas.

Papildoma informacija apie konkursą teikiama Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir personalo skyriuje, 316 kabinete (Klaipėdos g. 2, Gargždai), tel. +370 46 492451, mob. +370 617 87 683, elektroniniu paštu .

 

 

Užsakymo nr. SAV-09-18

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 556 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,