Mano GargždaiGargždų sunkiaatletė – Lietuvos jaunių čempionato nugalėtoja

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Akvilė Giaštautatė (centre) po apdovanojimų. Sporto centro nuotr. Akvilė Giaštautatė (centre) po apdovanojimų. Sporto centro nuotr.

Savaitgalį Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Visų nuostabai, į šias varžybas, po zoninių atrankos, pateko net septynios mergaitės.

 

Buvo 10 svorio kategorijų, o finale kiekvienoje jų dalyvavo po šešis sportininkus. Kas svarbiausia, svorio kategorijoje iki 58 kg nugalėtoja tapo gargždiškė Akvilė Giaštautaitė. Ji rovimo veiksme išrovė 47 kg sveriančią štangą, o stūmimo veiksme – 59 kg, dvikovėje pasiekė 106 kg.

Antrą vietą iškovojo irgi mergaitė iš Telšių, o trečioji vieta atiteko berniukui iš Klaipėdos. Tai tikrai istorinis įvykis ir jį pasiekė gargždiškė.

Sunkiausio svorio kategorijoje antrą vietą iškovojo Lapių pagrindinės mokyklos moksleivis Mindaugas Viršilas. Svorio kategorijoje iki 55 kg penktas liko Nojus Brazdeikis. Jam tik 12 m., o šiais metais jis jau turi Lietuvos čempiono titulą amžiaus grupėje iki 13 metų.

Šiais metais rajono sunkiaatlečiai iš Lietuvos čempionatų jau parvežė 10 medalių ir komandinę trečią vietą, o dar laukia čempionatas iki 17 m., kuris vyks Panevėžyje spalio 9–10 dienomis. Kaip teigia treneris Edvardas Šauklys, ir čia tikimasi medalių.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 308 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,