Mano Gargždai



Rangovas informuoja: laikinas eismas Tilto gatve jau galimas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Laikinai atidaryta Tilto ir J. Basanavičiaus gatvių sankryža.V. Šleiniūtės nuotr. Laikinai atidaryta Tilto ir J. Basanavičiaus gatvių sankryža.V. Šleiniūtės nuotr.

Lietaus nuotekų tinklų statybos darbus Tilto gatvėje Gargžduose vykdančios įmonės „Terebro“ direktorius Tomas Karalevičius portalui mano-gargzdai.lt patvirtino, kad jau laikinai galimas eismas remontuojama gatve.

 

Įmonės vadovas informavo, kad iš dalies eismas jau buvo leidžiamas nuo pirmadienio vakaro, o nuo šiandien jau galima važiuoti abiem juostomis. Viena kelio dalis dar neasfaltuota – užberta skalda, o kitoje – sena asfalto danga.

„Terebro“ atstovas priminė, kad eismas atidarytas laikinai, iš Tilto gatvės galima patekti tik į Basanavičiaus g.

Artimiausiu metu prasidės darbai Klaipėdos g. atkarpoje: „Darbai tęsis ir vamzdžiai bus klojami nuo Teismo pastato iki autobusų stotelės.“

Anot projekto vadovo, įvykdžius darbus ten, bus planuojami asfalto klojimo darbai visoje remontuojamoje atkarpoje. Kol kas įvardinti tiksliai, kada vyks šie darbai, negalėjo, bet preliminariai nurodė spalį–lapkritį. Tuomet Tilto gatve eismas ir vėl bus uždarytas.

Naujos lietaus nuotekų trasos statybos darbai kainuos 495 tūkst. eurų Savivaldybės biudžeto lėšų. Darbus atlieka UAB „Terebro“. Primename, kad eismas Tilto gatve buvo uždarytas liepos 20-ąją.

 

Darbai bus tęsiami Klaipėdos–Kvietinių gatvių sankryžoje, tad iš Tilto g. važiuoti galima tik į J. Basanavičiaus g. V. Šleiniūtės nuotr.

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 239 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,