Mano GargždaiNuskambėjo paskutinė šiemet „Dainų dainelė“ – finalinis laureatų koncertas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Bangelės“. LRT nuotr. „Bangelės“. LRT nuotr.

Po karantino sugrįžusi legendinė „Dainų dainelė“ pasiekė kulminaciją. Iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Vilniuje buvo transliuojamas konkurso laureatų koncertas.

 

Baigiamąjį koncertą vedė „Dainų dainelės“ žiūrovams gerai pažįstami Gerūta Griniūtė ir Ignas Krupavičius.

Ant scenos – geriausiai šiemet dainų konkurse „Dainų dainelė“ pasirodę dalyviai (solistai, duetai, grupės ir ansambliai), kuriuos išrinko profesionali vertinimo komisija. Tarp jos narių buvo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Irena Milkevičiūtė, operos dainininkas Edmundas Seilius, dirigentas Martynas Staškus, Vilniaus Žemynos gimnazijos direktorė, muzikos mokytoja ekspertė Rūta Krasauskienė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Romualdas Kondrotas, kt. dainavimo specialistai.

Dar vieną laureatą išrinko patys TV žiūrovai, už patikusį dalyvį balsuodami LRT.lt portale. Juo tapo dainą „Balta katė Zizu“ atlikęs vokalinis ansamblis „Bangelės“ iš Gargždų, surinkęs daugiau nei 35 tūkst. balsų.

„Dainų dainelė“ yra ilgametis, žiūrovų pamėgtas kas antrus metus rengiamas dainų konkursas. Jame kviečiami dalyvauti 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos. Šiemet žiemą prasidėjusios konkurso TV transliacijos dėl COVID-19 pandemijos ir šalyje paskelbto karantino buvo laikinai sustabdytos, o vėliau nukeltos į rudenį.

Pirmąkart „Dainų dainelė“ buvo surengta dar 1974-aisiais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo konkurso idėją. Nuo 1998 m. konkursą organizuoja Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla.

Šių metų „Dainų dainelės“ pasirodymus galite pasižiūrėti LRT mediatekoje.

Iš viso buvo parodytos 9 atrankinės „Dainų dainelės“ laidos.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 347 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,