Mano Gargždai„Roko naktys“ kviečia į muzikines dirbtuves: mokys klaipėdiečius groti roką

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Po festivalio „Roko naktys“ vėliava gimusi muzikinių dirbtuvių ir koncertų serija šį šeštadienį grįžta į Klaipėdą. Rugsėjį įvykęs pirmasis tokio formato renginys susilaukė didelio susidomėjimo, tad tikimasi, kad šios dirbtuvės taps viena iš pajūrio tradicijų.

 

Šį šeštadienį dirbtuvės vyks alternatyvios muzikos gerbėjų pamėgtame klube „Shelter Pub“, o meistriškumu ir scenine patirtimi, sukaupta koncertuojant su žymiausiais Lietuvos muzikantais, dalinsis būgnininkas Mykolas Eiva. Po dirbtuvių toje pačioje vietoje lankytojų laukia jau tradicija tapęs „Rokotekos“ vakarėlis.

Pasak organizatorių, šis formatas gimė iš noro pasidalinti muzikine patirtimi su studentais, moksleiviais ir Klaipėdos muzikantais. Pirmosios dirbtuvės, kurias vedė vienas žymiausių šalies gitaristų Robertas Semeniukas, viršijo visus lūkesčius, tad jų potencialu neabejojama.

„Sulaukėme didesnio susidomėjimo nei tikėjomės, atsiliepimai buvo labai geri, tad akivaizdu, kad poreikis yra. Kadangi koncertinė veikla šiuo laikotarpiu gerokai mažiau aktyvi, dabar yra labai tinkamas laikas dalintis patirtimi, ir tikimės, kad tai taps gražia tradicija“, – sako dirbtuvių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.

Daugybėje roko, džiazo ir kitų stilių muzikos projektų dalyvavęs būgnininkas Mykolas Eiva savo patirtimi, taikydamas novatoriškus ir kūrybiškus ugdymo metodus, muzikantas su jaunąja karta meno mokyklose ir privačiose pamokose dalinasi jau daugiau nei 13 metų. Dirbtuvių metu bus aptariami esminiai grojimo mušamaisiais pagrindai bei principai, vyks gyva praktinė diskusija aktualiems klausimams aptarti.

Tuo tarpu, nuo 22 val. „Shelter Pub“ klube šeštadienį vyks roko vakarėlis „Rokoteka“, kurioje muzikinėmis selekcijomis dalinsis alternatyvios muzikos didžėjai Žuvininkas, Aštrus ir Tokiku.

Žuvininkas yra liūdnojo veido, bet aistringų melodijų riteris, purvinų, bet romantiškų dainelių leidėjas ir vienas iš nedaugelio amerikietiškos liaudies muzikos per mažas plokšteles transliuotojų mieste. Jo didžėjiniai setai puikiai skamba tiek striptizo klubuose, tiek miesto šventėse.

Tokiku – underground renginių lankytojams nuo seno gerai pažįstamas didžėjus, kuris šokti kviečia su alternatyvia roko, o neretai ir sunkesne industrial bei metalo muzika.

Aštrus – renginių organizatorius, atlikėjų ir grupių vadybininkas, o tai pat – ir didžėjus, savo karjerą pradėjęs prieš maždaug 15 metų sostinės pasilinksminimo vietose. Per vakarėlius iš jo galima išgirsti nuo traškančio rokabilio garsų iki aštrių rokenrolo rifų.

Muzikinės dirbtuvės vyks spalio 24 d., šeštadienį, nuo 17 val., klube „Shelter Pub“. Rokotekos pradžia – 22 val. Visi renginiai yra nemokami, tačiau būtina lankytojų registracija. Daugiau informacijos – „Roko naktys“ feisbuko paskyroje.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 254 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,