Mano GargždaiBudrūs Klaipėdos rajono pareigūnai sulaikė pastolių vagyste įtariamą asmenį

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Lapkričio 3 d. apie 11.13 val. Klaipėdos r. pastebėta, kad iš statomo namo kiemo pavogti pastoliai. Nuostolis – 15 546 eurai. Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, pradėtas tyrimas dėl vagystės.

 

Lapkričio 2 d., pirmadienį, Klaipėdos rajone, Vėjų k., patruliavusiems Klaipėdos rajono Reagavimo skyriaus pareigūnams, įtarimų sukėlė pro šalį važiavęs mikroautobusas „Citroen“. Pastarasis buvęs tiek prikrautas, jog automobilio galas buvo gerokai nusileidęs.

Sustabdę mikroautobusą pareigūnai paprašė vairuotojo pateikti krovinio dokumentus, tačiau pastarasis jų neturėjo. Patikrinę mikroautobusą pareigūnai aptiko, jog jis iki pat viršaus prikrautas statybinių pastolių.

 

 

Negana to, pasakodamas, kur veža krovinį vairuotojas nuolat painiojosi detalėse, iš pradžių teigė, jog pastolius išsinuomojo, vėliau, jog pažįstamas neva sumokėjęs 50 eurų už pastolių pervežimą iš vienos vietos į kitą, tačiau paprašytas nurodyti, iš kur vyksta ir kur turi nuvežti pastolius, to niekaip nesugebėjo padaryti.

Patikrinus asmens dokumentus, paaiškėjo jog 1977 m. vyras yra gerai žinomas policijos pareigūnams ir paskelbta jo paieška dėl galimai įvykdytų vagysčių.

O jau kitą dieną, lapkričio 3-ają, į Klaipėdos rajono policijos pareigūnus kreiptasi dėl pastolių vagystės – pranešta, jog Klaipėdos r., Karklės k., iš neaptvertos teritorijos pavogti pastoliai, kurių vertė daugiau kaip 15 000 eurų. Klaipėdos r., pareigūnų teigimu, „Citroen“ mikroautobuse aptikti pastoliai veikiausiai ir yra pavogtieji iš statybvietės Karklės k.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 210 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,