Mano GargždaiTrečiadienį kauks sirenos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Corbis nuotr. Asociatyvi Corbis nuotr.

Balandžio 16 d., trečiadienį, 11 val. 52 min. Lietuvoje vyks perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą bei gaus trumpuosius perspėjimo pranešimus tiesiogiai į savo mobiliuosius telefonus apie šios sistemos patikrinimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai bus perduodami tik į tuos telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

 

Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tinklalapyje adresu: www.vpgt.lt. ir Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje, skyrelyje „Civilinė sauga“ - „Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema“. Jeigu perspėjimo pranešimo savo mobiliajame telefone negavote, nors ir jį aktyvavote, prašome rašyti elektroniniu paštu: .

Patikrinimo metu sirenos kauks 3 minutes. Nustojus joms kaukti, 11 val. 55 min., per Lietuvos radijo ir televizijos programas arba regionines ir vietines radijo programas gyventojams bus skelbiama informacija ir rekomendacijos.

Trumpųjų perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11 val. 52 min, ir tęsis iki 12 val. 03 min. Pranešimai bus kartojami kas 1 minutę.

Primename, kad išgirdus sirenas, gyventojams rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją ir išklausyti skelbiamą informaciją. Paprastai sirenos įjungiamos du kartus per metus, kai atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

Siekdami įsitikinti, kad šalies gyventojai yra teisingai įsijungę korinio transliavimo funkciją trumpiesiems perspėjimo pranešimams gauti, informuojame, kad nuo š. m. lapkričio kiekvieną mėnesio pirmąjį šeštadienį 12 val. bus atliekamas trumpųjų perspėjimo pranešimų sistemos patikrinimas, t.y. pranešimai bus perduodami tris kartus tiesiogiai į mobiliuosius telefonus. Pranešimai bus kartojami kas 4 minutes.

Gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai šalyje, gyventojai perspėjami įjungus sirenas ar pranešimais į mobiliuosius telefonus.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 91 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,