Mano GargždaiKlaipėdos rajono pareigūnai sulaikė vagystėmis iš kioskų įtariamą asmenį

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Lapkričio 17 d. Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai Gargžduose sulaikė vagystėmis iš kioskų įtariamą asmenį.

 

Pastaruoju metu visoje Klaipėdos apskrityje padažnėjus vagystėms iš kioskų, pareigūnai atlikę daug neviešo pobūdžio tyrimo veiksmų, nustatė galimą įtariamąjį ir lapkričio 17 d., apie 8 val. ryte, važiuojantį automobiliu, sulaikė 1998 m. gimusį, niekur oficialiai nedirbantį, ankščiau neteistą Klaipėdos rajono gyventoją, įtarimą įvykdžius ar pasikėsinus įvykdyti, keliolika vagysčių Klaipėdos rajone, Kretingos rajone, Rietave, Plungėje ir Skuode.

Klaipėdos rajono pareigūnai įtaria, jog minėtas asmuo spalio 22 d. galėjo įsibrauti į kioską Karklėje bei pasisavinti keletą skardinių gaiviųjų gėrimų, saldumynų bei apie 18 eurų grynų pinigų, suskaičiavus dėl įsilaužimo sugadinto inventoriaus vertę, žala siekia 330 eurų.

Tuo tarpu spalio 30 d., asmuo įtariamas išlaužęs spyną ir įsibrovęs į maisto kioską Gargžduose bei išplėšęs kasos aparatą ir padaręs nuostolių už 475 eurus.

Tyrėjai įtaria, jog ir Kretingos rajone asmuo galėjo įvykdyti keletą tokio pobūdžio nusikalstamų veikų. Įtariama, jog naktį iš spalio 14 į 15 d., sugadinus judesio daviklį ir išlaužus duris, patekta į maisto kioską ir pasisavintas kasos aparatas. Padaryta žala siekė 565 eurus.

Spalio 30 d., turimais duomenimis, pasikėsinta įsibrauti į parduotuvę Grūšlaukės k., Kretingos r. – sugadinta skydinė ir bandyta išlaužti duris, tačiau tuokart užmačios nepavyko. Visgi kiosko savininkai skaičiuoja, jog padaryta nuostolių už 300 eurų.

Pareigūnai įtaria, jog asmuo galėjo veikti ne vienas. Neatmetama ir galimybė, jog įvykdyta ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų.

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 362 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,