Mano GargždaiPlikių kaimo bendruomenė veiklą skatina elektroninėje erdvėje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Plikiai Plikiai

Informacinės technologijos pasaulyje užima vis svarbesnę vietą, tad skaitmeninės naujovės neaplenkė ir Plikių kaimo bendruomenės. Organizacija savo nariams pristato įtinklinimo projekto rezultatą – naują skaitmeninę erdvę.

 

Plikių kaimo bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame Bendruomenių įtinklinimo konkurse. Ši bendruomenė tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir įgyvendino savo projektą.

Plikių kaimo bendruomenė buvo įkurta 2007 metais ir aktyviai dalyvauja vietos gyvenime. Jie telkia bendruomenės narius, sprendžia socialines, ekonomines ir kultūrines problemas, skatina kaimo švenčių bei tradicijų puoselėjimą. Bendruomenė organizuoja renginius, rašo projektus ir nori pasidalinti savo pasiekimais ir įspūdžiais. Siekiant paskatinti šių veiklų populiarumą, internetinė svetainė yra būtina, ji puikus įrankis ne tik pristatyti jau įvykusius renginius, bet ir pakviesti į naujas organizuojamas veiklas.

Naujoje skaitmeninėje erdvėje www.plikiai.lt skelbiama informacija apie miestelį, jo istoriją, žymius asmenis, bendruomenės veiklą ir vykdomus projektus. Tai yra naudinga ir reikalinga tiek esamiems, tiek naujiems ar būsimiems organizacijos nariams. Internete paskelbta tekstinė ir vaizdinė medžiaga padeda greitai ir efektyviai dalintis naujienomis apie bendruomenę, pasiekti didesnę tikslinę auditorijos dalį, kaupti ir archyvuoti bendruomenės veiklos istoriją, pristatyti savo organizaciją bei kurti ryšį su kitomis bendruomenėmis. O gyventojams ir bendruomenės nariams paprasta ir patogu sekti informaciją vienoje vietoje.

 

Plikių kaimo bendruomenės internetinė svetainė www.plikiai.lt

 

 Plikių kaimo bendruomenės internetinės svetainės skiltis „Naujienos“

 

Anot Plikių kaimo bendruomenės tarybos narės ir skaitmeninės lyderės Vitalijos Stanienės, projektas padėjo išspręsti komunikacijos problemas organizacijoje: „Dabar informacija perduodama visiems lengvai pasiekiamoje svetainėje, nereikia jokių specialių prisijungimo kodų, paskyrų ar programėlių.“

Bendruomenės nariai internetinę svetainę vertina teigiamai, labiausiai džiaugiasi jos paprastumu.

„Jiems buvo svarbu, kad informacija būtų pateikiama sistemingai ir konkrečiai. Šis lūkestis bus ir toliau įgyvendinamas, atsižvelgiant į gyventojų pastabas, norus ir pasiūlymus“, – sako V. Stanienė.

Pirmininkė taip pat pastebi, kad ateityje planuotų toliau tobulinti svetainę ir ją pritaikyti mobiliems įrenginiams.

Apsilankykite bendruomenės internetinėje svetainėje www.plikiai.lt ir iš arčiau pamatykite įtinklintos bendruomenės gyvenimą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 285 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,