Mano GargždaiMokslinėje konferencijoje apie toleranciją – ir gimnazijos moksleivių pranešimai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Tolerancija – žinojimas ir supratimas, pagarba ir darna, vertinimas ir bendradarbiavimas, todėl tolerancija yra vienas iš svarbiausių atsakų į saugumo grėsmes. Šiandienos visuomenės saugumas, gerovė yra neatsiejami nuo kiekvieno bendruomenės nario socialinio sąmoningumo, savistabos ir aktyvumo.

 

Lapkričio 20 dieną Gargždų „Vaivorykštės gimnazijos mokinės dalyvavo Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedros Tolerancijos ugdymo tyrimų laboratorijos, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko gerovės komisijos bei Labdaros ir paramos fondo „Dvasinės pagalbos jaunimui centras“ organizuojamoje VII-oje mokinių mokslinėje konferencijoje „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, nuotoliniu būdu.

Konferencijos tematinėje apibrėžtyje akcentuota apie kasdienes tolerancijos praktikas, jos apraiškas bei išskirtines savanorystės ir socialinio aktyvumo patirtis pandemijos visuomenėje sąlygomis.

Mokiniai galėjo rinktis pranešimo tematikas. Pagal pasirinktą kryptį pranešėjai buvo suskirstyti į sekcijas. Socialinių vertybių, prosocialaus elgesio raiška mokykloje, žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose sekcijoje, IIIe gimnazijos mokinė Laura Bundulaitė pristatė pranešimą „Tapti savimi“, o sekcijoje „Savanorystė – mokymąs(is) tarnaujant (savanorystės patirtys mokykloje, bendruomenėje)“ IVc gimnazijos mokinė Marija Šliuožaitė pristatė pranešimą „Prasmingai įveiktas karantinas“.

Mokines konsultavo etikos mokytoja ekspertė Ilma Agajan ir biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė. Mokinės apdovanotos specialiais prizais ir padėkos raštais.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 100 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,