Gargždų atviras jaunimo centras organizuoja antrąją konferenciją „Jauno žmogaus pasaulis“, kuri skirta žmonėms, ieškantiems savęs ir susiduriantiems su iššūkiais kasdien.
Šios konferencijos tikslas – pasidalinti būdais, patarimais ir priemonėmis, kaip jauni žmonės gali suformuoti savo individualų, teisingą požiūrį, kokios kliūtys trukdo šiam procesui ir kur gauti įkvėpimo drąsiai žengti gyvenimo keliu.
Šiuo sudėtingu laikotarpiu, prasidėjus pandemijai, konferencijos temos tampa vis aktualesnės: emocinė ir fizinė sveikata, socialinių tinklų įtaka gyvensenai, karjeros ir savęs ieškojimas, finansų valdymas, kontroversijos ir visuomenės konfliktai.
„Labai tikimės, kad konferencija Tau patiks, galėsi pasisemti naujų minčių ir įžvalgų iš kviestinių pranešėjų bei pasidalinti savo nuomone ir idėjomis su žymiausiais Lietuvos žmonėmis ir bendraamžiais. Jei nori išplėsti savo žinių ratą, įgyti naujos patirties, išgirsti įdomių istorijų, susipažinti su naujais žmonėmis, tai ši konferencija skirta Tau, – jungtis kviečia organizatoriai. – Mes garantuojame nenuobodžius pranešėjus ir savo srities specialistus, smagias diskusijas, informatyvias paskaitas, „wow“ akimirkas, kūrybingus pasirodymus, juoką ir puikų laiką kartu, malonioje ir jaukioje aplinkoje.“
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Jauni žmonės aktyviau renkasi galimybę sudaryti testamentą
21 vasario 25, Ketvirtadienis 16:03 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Savo verslą kuriantis moksleivis: geriausia diena pradėti – šiandien
21 vasario 24, Trečiadienis 11:19 Paskelbtas Aktualijos
-
Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021
21 sausio 19, Antradienis 14:18 Paskelbtas Laisvalaikis
-
GAJC laikinoji vadovė Deimantė Venckutė: kelias į sėkmę prasidėjo nuo savanoriškų veiklų
21 sausio 17, Sekmadienis 14:09 Paskelbtas Kaip tapti...
-
Kviečiame dalyvauti Jaunimo veiklos skatinimo projektų konkurse
21 sausio 12, Antradienis 09:52 Paskelbtas Savivalda
Palikite komentarą
Dabar svetainėje 564 svečiai (-ių) ir narių nėra