Logo
 Spausdinti šį puslapį

Ieškantiems savęs – konferencija „Jauno žmogaus pasaulis“

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Jau šįvakar organizatoriai kvies į pokalbį apie sveiką gyvenseną su A. Swan. Jau šįvakar organizatoriai kvies į pokalbį apie sveiką gyvenseną su A. Swan.

Gargždų atviras jaunimo centras organizuoja antrąją konferenciją „Jauno žmogaus pasaulis“, kuri skirta žmonėms, ieškantiems savęs ir susiduriantiems su iššūkiais kasdien.

 

Šios konferencijos tikslas – pasidalinti būdais, patarimais ir priemonėmis, kaip jauni žmonės gali suformuoti savo individualų, teisingą požiūrį, kokios kliūtys trukdo šiam procesui ir kur gauti įkvėpimo drąsiai žengti gyvenimo keliu.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu, prasidėjus pandemijai, konferencijos temos tampa vis aktualesnės: emocinė ir fizinė sveikata, socialinių tinklų įtaka gyvensenai, karjeros ir savęs ieškojimas, finansų valdymas, kontroversijos ir visuomenės konfliktai.

„Labai tikimės, kad konferencija Tau patiks, galėsi pasisemti naujų minčių ir įžvalgų iš kviestinių pranešėjų bei pasidalinti savo nuomone ir idėjomis su žymiausiais Lietuvos žmonėmis ir bendraamžiais. Jei nori išplėsti savo žinių ratą, įgyti naujos patirties, išgirsti įdomių istorijų, susipažinti su naujais žmonėmis, tai ši konferencija skirta Tau, – jungtis kviečia organizatoriai. – Mes garantuojame nenuobodžius pranešėjus ir savo srities specialistus, smagias diskusijas, informatyvias paskaitas, „wow“ akimirkas, kūrybingus pasirodymus, juoką ir puikų laiką kartu, malonioje ir jaukioje aplinkoje.“

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,