Mano GargždaiGargždų krašto muziejus kviečia pasidalinti senais eglutės žaisliukais

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gargždų krašto muziejaus nuotr. Gargždų krašto muziejaus nuotr.

Artėjant šv. Kalėdoms Gargždų krašto muziejus kviečia sukurti mažą stebuklą – kartu papuošti eglutę senais žaisliukais.

 

Muziejaus direktorė Sigita Bučnytė neabejoja, jog beveik kiekvienuose namuose yra likusių senų žaisliukų: „Būtume labai dėkingi, jeigu galėtumėte padovanoti muziejui žaisliukų. Jais kasmet papuoštume muziejuje eglutę. Taip po truputį surinktumėme gražią žaisliukų kolekciją, kuria galėtų džiaugtis ateities kartos. Bet lauktume ne vien žaisliuko, bet ir istorijos, kaip jis atsirado Jūsų namuose, kam priklausė, kur pirktas, žinoma, jeigu pamenate. Žaisliuką kabintume kartu su aprašu, kad visi galėtų paskaityti, kieno gi žaisliukas.“

Senų kalėdinių žaisliukų su jų istorijomis laukiame visą prieššventinį laikotarpį Gargždų krašto muziejuje arba muziejaus filialuose Agluonėnuose, Drevernoje ar Priekulėje.

Vienas žaisliukas šventinės nuotaikos nesukurs, bet mūsų daug! Tikimės ir žaisliukų bus daug. Tegu Jūsų žaisliukas tampa muziejaus eksponatu ilgiems metams.

Labai prašytume, prieš nešant dovanojamą žaisliuką į muziejų ar filialą (kur jums arčiau ir patogiau) paskambinti: Gargždų krašto muziejaus tel. 8 656 15 501; Agluonėnų etnografinės sodybos tel. 8 665 24 278; Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejaus tel. 8 696 26 175; I. Simonaitytės memorialinio muziejaus tel. 8 696 75 876; J. Gižo etnografinės sodybos tel. 8 696 95 861.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 377 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,