Mano GargždaiĮmonėms – dar viena paskata sunaikinti taršius automobilius ir įsigyti naujus elektromobilius

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Aplinkos ministerijos nuotr. Aplinkos ministerijos nuotr.

Aplinkos ministerija skyrė 1,5 mln. eurų Klimato kaitos programos lėšų kompensacijoms, kurias gaus įmonės už įsigytus naujus krovininius N1 ir N2 klasės elektromobilius vietoj sunaikintų senų taršių automobilių.

 

Ateinantį pirmadienį, gruodžio 14 d., Aplinkos projektų valdymo agentūra paskelbs kvietimą įmonėms teikti paraiškas šioms kompensacijoms. Už įsigytą naują N1 klasės elektromobilį numatyta vienkartinė 4 tūkst. eurų išmoka, už N2 klasės – 10 tūkst. eurų. Ją gaus pareiškėjas, sunaikinęs seną taršų automobilį.

Šiemet tai jau antrasis kvietimas tokio pobūdžio Klimato kaitos programos paramai gauti. Tik šįsyk kompensacijos numatytos ne už įsigytus naujus keleivinius, o už krovininius elektromobilius.

Kompensacinės išmokos už įsigytus naujus M1 ir M2 klasės keleivinius elektromobilius bus mokamos pagal spalio 19 d. paskelbtą kvietimą įmonėms teikti paraiškas. Šiai paramai Aplinkos ministerija skyrė 2 mln. eurų Klimato kaitos programos lėšų.

Paraiškas pagal abu kvietimus galima teikti iki 2021 m. vasario 1 d. Jų priėmimas gali būti nutrauktas anksčiau, jeigu pasibaigs kompensacijoms numatytos lėšos. Paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu per informacinę sistemą APVIS.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 230 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,