Mano GargždaiGimnazistės dalyvavo „Idėjų mugėje“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Gruodžio 12 dieną dvi gimnazijos mokinės – Erika Jakovlevaitė ir Kotryna Liutkutė – vadovaujamos biologijos mokytojos Raimondos Kundrotienės, dalyvavo renginyje „Idėjų mugė“, kurį nuotoliniu būdu organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

 

Jo metu išklausė paskaitas: „Tiriamasis darbas mokykloje“ (dr. Ieva Šablevičiūtė-Visockienė) ir „Kaip tinkamai parengti tiriamąjį darbą mokinių nacionaliniams ir tarptautiniams konkursams“ (dr. Vladas Vansevičius).

Šis jau tradiciniu tapęs renginys – puiki galimybė pasitikrinti savo mokslinės idėjos perspektyvumą bei gauti naudingų patarimų.

Idėjų mugės tikslas – padėti mokiniams geriau pasiruošti Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etapui pristatant ne užbaigtus darbus, o idėjas. Renginio metu mokiniai supažindinami, kaip gauti pagalbos atliekant savo tiriamuosius darbus.

Mokslinio darbo darymas – ilgas kelias su atradimais ir klystkeliais, todėl, kad mokiniai teisingai atliktų savo tiriamuosius darbus, jaunojo tyrėjo portale https://www.jaunasis-tyrėjas.lt galima rasti darbo aprašo rekomendacijas, mokslinių darbų idėjas.

Kviečiu mokinius rašyti mokslinius tiriamuosius darbus ir dalyvauti Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 183 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,