Mano GargždaiGimnazistai tyrinėjo, atrado ir buvo pastebėti

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gimnazistai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje. Autorės nuotr. Gimnazistai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje. Autorės nuotr.

„Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje nuotolinėje gamtos mokslų konferencijoje „Tirk, atrask ir būsi pastebėtas“, kurią organizavo Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

 

Konferencijos tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais, stiprinti mokinių projektinio, tiriamojo, kūrybinio darbo rengimo kompetencijas bei padėti mokiniams sėkmingai pasirengti ateities karjerai.

Gimnazistai neabejingi aplinkos taršai, jaučia atsakomybę už savo elgesį gamtoje ir ieško ekologinių problemų sprendimo būdų. Mokiniai pristatė ekologinio visuomenės švietimo ir tiriamuosius aplinkosaugos darbus.

Gimnazijos abiturientės Samanta Stankutė ir Neda Grikšaitė pristatė tiriamąjį darbą „Saugau aplinką aš, saugok ir tu!“, kuriame analizavo atliekų rūšiavimo bei tvarkymo situaciją gimnazistų šeimose, gautus duomenis lygino su 2019 metų duomenimis, apibendrino rezultatus ir pateikė išvadas.

Tiriamajame darbe „Dirvožemio kokybės įtaka pipirnių auginimui“ mokiniai ištyrė šešių skirtingų laukų dirvožemio chemines ir biologines savybes ir nustatė, kuris dirvožemis yra tinkamiausias pipirnių auginimui. Darbą pristatė trečios gimnazijos klasės mokinės Erika Jakovlevaitė ir Kotryna Liutkutė.

Gimnazistės Gintautė Vaitkutė ir Deimantė Litvinaitė pristatė darbą „Saugau aplinką aš, saugok ir tu! Ekologinis švietimas“, kuriame perdavė vyresnių mokinių ekologinę patirtį mažesniesiems, įtvirtino gamtosaugines žinias vykdant pažintines ir praktines veiklas bei skatino individualias socialines pilietines iniciatyvas, į kurias įtraukė ir savo artimuosius.

Visi konferencijos dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 472 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,