Mano GargždaiVadovų pasitraukimas – impulsas įvertinti prioritetus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
A. Bogdanovas ir J.Girdvainė. VE.lt nuotr. A. Bogdanovas ir J.Girdvainė. VE.lt nuotr.

Prieš Kalėdas apie sprendimą trauktis iš pareigų pranešė du Klaipėdos regiono savivaldybių vadovai – Klaipėdos rajono administracijos direktorius Artūras Bogdanovas ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

 

A. Bogdanovas sako sulaukęs daug palaikymo, tačiau sprendimo keisti neketina ir tikisi, kad tai bus impulsas valdančiajai koalicijai persvarstyti prioritetus.

Jis nelepia, kad sulaukė pasiūlymų persigalvoti, tačiau, jo manymu, tai tik patvirtina taisyklę, kad labiau pradedama vertinti tai, ko netenkama.

A. Bodganovas sako, kad labai gaila palikti komandą, nutraukti net ketverius metus ministerijoje ir Savivaldybėje trukusį darbą su rajono meru Broniumi Markausku, tačiau galutinio taško savo politinėje karjeroje nededa.

„Sprendimas trauktis buvo apgalvotas, o laikas pasirinktas tuo metu, kai tvirtinamas kitų metų strateginis veiklos planas. Tada ir išryškėjo kai kurių koalicijos partnerių pozicija, – detales vardija A. Bogdanovas. – Rajonas turi didelių ambicijų, siekia įgyvendinti stambius infrastruktūros projektus. Tikslams pasiekti reikia aukštos kompetencijos motyvuotų darbuotojų, tačiau tam neskiriama nė euro, o prioritetas yra trinkelės.“

 

Dingo palaikymas

Anot A. Bogdanovo, anksčiau jis jautęs visišką valdančiosios koalicijos palaikymą, tačiau paskutiniu metu į jo nuomonę nebuvo įsiklausoma. Jis įžvelgė riziką, kad pradėti projektai gali likti neįgyvendinti.

„Nematau prasmės apgaudinėti vieniems kitus, reikia sakyti tiesą“, – sako A. Bogdanovas, pareigas eisiantis iki artimiausio Tarybos posėdžio, kuris greičiausiai vyks tik sausio pabaigoje.

„Šiandien neturiu planų, reikės pailsėti po sunkių metų. Tada ieškosiu iššūkių, nes sėslaus darbo nemėgstu. Manau, kad rasiu kur save realizuoti, galbūt pasuksiu į privatų verslą, tačiau ir politikai neuždarau durų“, – planuoja A. Bogdanovas.

Jis nemano, kad kažkokie galimi konkurentai jam specialiai kišo pagalius į ratus, tačiau pripažįsta, kad norinčiųjų vadovauti administracijai rajone visada buvo.

 

COVID-19 trumpina kadencijas

Pareiškimą trauktis iš pareigų parašiusi Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė J. Girdvainė kaip vieną pagrindinių sprendimo priežasčių mini COVID-19 pandemijos sukeltas problemas. Jos turi būti operatyviai sprendžiamos, tačiau darbą trukdo politikavimas.

„Šiuo sunkiu momentu vietoj to, kad susitelktume, mes politikuojame. Galbūt po mano išėjimo sprendimai bus priimami greičiau“, – tikisi J. Girdvainė.

Anot jos, sprendimai, kurie būdavo pristatomi Tarybai, nesulaukdavo daugumos paramos. Tokią situaciją administracijos direktorė dalinai sieja ir su savo asmeniu, tad ir priėmė sprendimą trauktis.

„Rajone yra labai rimta situacija dėl COVID-19, daug žmonių serga, daug mūsų senelių ligoninėse. Įtampa didžiulė, metai nelengvi, pradėta daug projektų, reikės lėšų, kurių gali trūkti“, – situaciją apibūdino J. Girdvainė. Anot jos, administracijos direktoriui tenka dvigubas krūvis, reikia vadovauti ekstremalių situacijų komisijai. Natūralu, kad tai turi įtakos.

 

Metas nepalankus

„Tai yra labai įtemptas laikas, metų pabaiga, visų planų dėliojimas. Man labai gaila, kad tokiu metu teko padaryti sprendimą, tačiau tikiu, kad viskas išsispręs. Šventės yra susitaikymo metas, reikia ieškoti taikos“, – viliasi J. Girdvainė.

Anot jos, metas pasitraukti turbūt niekada nebūna tinkamas.

Klausimas dėl direktorės atleidimo buvo svarstomas vakar vykusiame Tarybos posėdyje. Atleidimui pritarta.

„Išeinu į gatvę, buvusioje darbovietėje vieta neišsaugota. Esu atvira pasiūlymams“, – praėjusią savaitę „Vakarų ekspresui“ sakė J. Girdvainė.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 139 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,