Mano GargždaiKriminalistai kratų metu pas klaipėdietį aptiko, įtariama, įvairių narkotinių medžiagų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariama platinusį narkotines (psichotropines) medžiagas.

 

Dar 2020 m. spalio mėn. policijos pareigūnai sulaikė 20 m., anksčiau neteistą, niekur nedirbantį, klaipėdietį, kuris kartu su bendrininku įtariamas pasikėsinimu visuotinai pavojingu būdu (padegant) sunaikinti ar sugadinti strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčio juridinio asmens infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį. Tąkart vaikino asmens kratos metu buvo rasta, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų.

Tęsiant tyrimo veiksmus, 2021 m. sausio mėn. Klaipėdoje, J. Janonio ir Naujojo Uosto g. sankryžoje, KPONTV pareigūnai sulaikė minėtas narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusį, anksčiau neteistą, individualią veiklą vykdantį, 24 m. Klaipėdos gyventoją.

Kratos vyriškio automobilyje metu rasta apie 100 g, įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų. Taip pat minėtos kratos ir kratos vyriškio gyvenamojoje vietoje metu rasta kitų įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų, ampulių, tablečių su įtariama psichotropinėmis medžiagomis, svarstyklės.

24 m. įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 724 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,