Draugiškose varžybose „Banga“ įveikė „Šiaulius“

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Gargžduose „Banga“ draugiškose rungtynėse 3:0 įveikė I lygai besiruošiančius „Šiaulius“.

Nors pirmajame kėlinyje komandos apylygiai kontroliavo kamuolį, „Banga“ kur kas aštriau atakavo. Šią savaitę sutartį su klubu pasirašęs S. Urbys net du kartus baudė varžovus (6 ir 42 minutėmis). Šiauliečiai arčiausiai tikslo buvo kėlinio viduryje, tačiau „Bangą“ išgelbėjo I. Driomovas.

Antrasis kėlinys vyko pagal panašų scenarijų – „Bangos“ atakos buvo aštresnės už varžovų. 70 minutę gerą progą padidinti persvarą turėjo S. Yoshikawa, tačiau, įveikęs du gynėjus, neįveikė vartininko. 83 minutę I. Venckus trečią kartą pasiuntė kamuolį į šiauliečių vartus.

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas (75′ K. Smilingis), E. Stočkūnas, K. Urbaitis, D.Padaigis, Y. Pavlyk (60′ V. Antužis), R. Vėževičius (60′ I. Venckus), D. Norvilas (65′ B. Anisas), N. Hashiguchi, S. Rakauskas, S. Yoshikawa, S. Urbys (65′ D. Zubauskas).