Mano GargždaiVSAT primena, ko nepamiršti ruošiantis žvejoti pasienio ruožo vandenyse

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
VSAT nuotr. VSAT nuotr.

Pasieniečiai įspėja, kad norint žvejoti Kuršių marių pasienio ruožo vidaus vandenyse reikia iš anksto užpildyti dokumentus ir būti įtrauktiems į asmenų, turinčių teisę būti pasienio vandenyse, sąrašą bei pranešti Valstybės sienos apsaugos tarnybai apie išvykimą ir grįžimą.

 

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Neringos pasienio užkardos pareigūnai ant Kuršių marių ledo, apie 600 metrų nuo valstybės sienos su Rusija, patikrino 9 žvejus. Paaiškėjo, kad jie visi nebuvo įrašytį į asmenų, turinčių teisę būti pasienio ruožo vidaus vandenyse, sąrašą bei neinformavo pasienio užkardos apie buvimą Kuršių marių pasienio ruožo vidaus vandenyse. Už tai jiems gresia įspėjimas arba bauda nuo 40 iki 90 eurų.

Valstybės sienos apsaugos zonoje, pasienio juostoje, pasienio vandenyse, kurių vandenimis arba krantais eina išorės siena, leidžiama būti ar verstis ūkine, komercine veikla asmenims, įrašytiems į Valstybės sienos apsaugos tarnybos sudaromą asmenų, turinčių teisę būti valstybės sienos apsaugos zonoje, pasienio juostoje, pasienio vandenyse, kurių vandenimis arba krantais eina išorės siena, sąrašą.

Asmenys, norintys patekti į Kuršių marių vandenis, esančius pasienio ruože, bei pasienio vandenis, privalo pranešti Valstybės sienos apsaugos tarnybai apie išvykimą ir grįžimą.

VSAT kviečia neprarasti budrumo ir būti ypač atsargiems lipant ant užšalusių vandens telkinių. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Kuršių mariose ledo storis ties Nida yra 17 centimetrų, tačiau esant teigiamai oro temperatūrai situacija nuolat keičiasi. Ant ledo draudžiama lipti, kai jo storis mažesnis nei 7 cm.

Kilus klausimų dėl reikalavimų žvejybai Kuršių mariose ar ant jų ledo galima kreiptis telefonu (8 441) 57955.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 263 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,