Mano GargždaiPrasidėjo balsavimas už gyventojų idėjas: nuo erdvių pritaikymo laisvalaikiui iki turgavietės

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Gyventojų pateiktos vizualizacijos, nuotraukos Gyventojų pateiktos vizualizacijos, nuotraukos

Pirmadienį, kovo 1-ąją, prasideda balsavimas, kurio metu Jūs nuspręsite, kokias gyventojų idėjas verta įgyvendinti Klaipėdos rajone. 25 projektai, 10 seniūnijų ir net mėnuo laiko apsispręsti, kam Jūs atiduosite savo balsą. Tad jei Jums jau 16 metų, esate Klaipėdos rajono gyventojas, galite balsuoti net už tris projektus, kurie, Jūsų manymu, yra originaliausi, įdomiausi ir labiausi reikalingi bendruomenei. Neskubėkite, gerai pagalvokite ir nepraleiskite kitą savaitę antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį vyksiančių projektų pristatymų, nes apie juos papasakos patys autoriai ir sumanytojai.

 

Visą vasarį Savivaldybės specialistų komanda – architektai, infrastruktūros, biudžeto, projektų valdymo specialistai nagrinėjo pateiktas gyventojų idėjas. Po tikslinimų duomenų bazėse ir su projektų autoriais liko net 25 idėjos. Iš viso buvo gautos 45 idėjos, tačiau vienos buvo pateiktos jau po termino, kitas norėta įgyvendinti ne Savivaldybės viešosiose erdvėse, o privačioje žemėje, trečios viršijo maksimalią projektui skiriamą sumą 100 tūkst. eurų ir panašiai.

Ir jau pirmadienį prasideda balsavimas. Jūsų vertinimui pateikta 11 didelės apimties projektų, 11 mažos visame rajone ir 3 mažos vertės Gargždų mieste. Tad atkreipkite dėmesį, kad varžysis ne tik projektai, konkurencija vyks ir tarp kategorijų.

Balsavimas vyks dviem būdais – elektroniniu ir naudojant balsavimo biuletenį. Nuorodą į elektroninį balsavimą patalpinta Savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt skiltyje GYVENTOJAI/TAVO IDĖJA. Čia rasite ir popierinį balsavimo biuletenio pavyzdį, kurį atsispausdinę, užpildę ir įdėję į voką galėsite įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.

Čia taip pat rasite ir nuorodą į interaktyvų žemėlapį, kuriame bus išsami informacija apie kiekvieną projektą, o taip pat ir kaip jis atrodys realybėje, nes dalis projektų autorių pateikė vizualizacijas. Na, ir kad dar būtų paprasčiau, tai kovo 2–4 dienomis Savivaldybės youtube.com paskyroje nuo 17:30 iki 19:30 bus transliuojamas projektų pristatymas, kur patys autoriai pristatys savo sumanymus. O Jūs jiems galėsite užduoti klausimus komentarų skiltyje.

Ir nepamirškite, kiekvienas iš Jūsų turite net tris balsus – galite balsuoti net už tris labiausiai patikusius projektus.

Tad ką reikia prisiminti balsuojant? Yra vos kelios paprastos taisyklės, kurių kviečiame laikytis.

* Už idėjas balsuoti gali tik gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone deklaravę gyventojai nuo 16 metų.

* Vienas gyventojas gali balsuoti tik už tris projektus ir tik vieną kartą.

* Elektroniniu būdu balsavus kelis kartus, galioja paskutinis balsavimas.

* Tam pačiam gyventojui balsavus elektroniniu būdu ir užpildžius popierinę balsavimo kortelę, galioja elektroniniu būdu gautas balsas.

* Tam pačiam gyventojui užpildžius kelias popierines balsavimo korteles, nė vienas balsas neįskaitomas.

* Balsavimas prasideda kovo 1-ąją ir baigsis kovo 30-ąją.

 

Projektų idėjų pasiūlymai bus įgyvendinami trijose projektų kategorijose, kiekvienai jų numatytas atskiras biudžetas.

1. Gargždų seniūnijoje – mažos apimties iki 20 000 Eur projektai. Šios kategorijos biudžetas – iki 30 000 Eur.

2. Savivaldybės teritorijoje, išskyrus Gargždų seniūnijos teritoriją, – mažos apimties iki 20 000 Eur projektai. Šios kategorijos biudžetas – iki 90 000 Eur.

3. Savivaldybės teritorijoje – didelės apimties iki 100 000 Eur projektai. Šios kategorijos biudžetas – ne mažiau kaip 180 000 Eur.

 

PROJEKTAI.

ELEKTRONINIS BALSAVIMAS.

POPIERINIS BALSAVIMO BIULETENIS.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 548 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,