Mano GargždaiDaugiau nei pusšimtis vairuotojų Klaipėdos apskrityje neleistinai naudojosi mobiliaisiais įrenginiais

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Per vasario 22–28 d. Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnų vykdytas priemones nustatyta 313 įvairių kelių eismo taisyklių pažeidimų.

 

Didžiausią dėmesį pareigūnai skyrė vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, ir pėsčiųjų bei dviratininkų saugumą gerinančių priemonių naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolei. Priemonės vykdytos Klaipėdos mieste ir rajone, bei Plungės ir Kretingos rajonuose.

Pareigūnai išaiškino pora neblaivių vairuotojų. Vasario 26 d., prieš vidurnaktį Kretingos r., kelyje Šiauliai–Palanga, sustabdytam, 1986 m. gimusiam „Mercedes Benz“ vairuotojui nustatytas 1,32 prom. neblaivumas, o vasario 28 d. ryte, Klaipėdoje, Šilutės pl., sustabdytam, 1989 m. gimusiam BMW vairuotojui – 0,58 prom. neblaivumas.

Dar penki vairuotojai vairavo transporto priemones, nors teisės tai daryti nėra įgiję. Be to, paaiškėjo, kad vasario 22 d. Kretingos r., Kūlupėnų k., sustabdyta, 2000 m. gimusi automobilio „Opel“ vairuotoja, ne tik neturėjo teisės vairuoti, bet ir vairavo automobilį, kuris yra neįregistruotas nustatyta tvarka ir neapdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Neturėdamas teisės vairuoti ir neapdraustu automobiliu važiavo ir vasario 27 d. naktį, Klaipėdoje, prie Paryžiaus Komunos g. ir Taikos pr. sankryžos sustabdytas, 2000 m. gimęs vairuotojas.

Iš viso per praėjusią savaitę užfiksuota net 17 vairuotojų, vairavusių privalomuoju draudimu neapdraustus automobilius, 13 – transporto priemonėms nebuvo atlikę privalomosios techninės apžiūros. Neleistinai mobiliaisiais įrenginiais naudojosi net 54 vairuotojai, saugos diržų nesegėjo keturi, 12 – pažeidė šviesoforų signalus. Kelių eismo taisykles pažeidė ir 11 pėsčiųjų.

Mobiliuoju greičio matuokliu per praėjusią savaitę užfiksuoti 155 greičio viršijimo atvejai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 653 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,