Mano Gargždai„Regitra“: atvykstantiems į praktikos egzaminus būtina pasirūpinti respiratoriumi

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi „Regitros“ nuotr. Asociatyvi „Regitros“ nuotr.

Jau nuo šio trečiadienio, kovo 10 d., bus atnaujinti praktiniai vairavimo egzaminai, tad „Regitra“ atkreipia būsimų vairuotojų dėmesį ir primena, kokių saugumo priemonių būtina imtis atvykstant į egzaminą. Viena esminių – pasirūpinti respiratoriumi.

 

Kaip numatyta Operacijų vadovo sprendime, nuo šiol atvykstantiems į praktikos egzaminus būtina pasirūpinti respiratoriumi ir jį dėvėti viso vizito metu. Respiratorių nebūtina dėvėti šiais atvejais (pakanka kitų nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių):

teorijos egzaminų metu;

laikant AM, A1, A2, A ir B1 (vairuojama kaip motociklas) kategorijų egzaminus;

neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės respiratorių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Taip pat būsimų vairuotojų, kaip ir visų kitų klientų, atvykus į „Regitros“ padalinį prašoma laikytis šių bendrųjų saugumo reikalavimų: dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir, jei yra galimybė, už paslaugas atsiskaityti banko mokėjimo kortele. Prieš prasidedant egzaminui būsimų vairuotojų taip pat bus prašoma pasirašyti ir patvirtinti, jog jie neturi ligos simptomų bei jiems netaikoma izoliacija dėl koronaviruso infekcijos.

Svarbu žinoti ir tai, jog šiuo metu nėra taikoma taisyklė, kuomet apie nedalyvavimą praktikos egzamine būtina pranešti likus 24 val. iki jo pradžios. Tad būsimi vairuotojai, kurie pajuto kokius nors ligos simptomus, kviečiami bet kuriuo metu atšaukti registraciją į egzaminą bei pasirinkti kitą patogų laiką. Tai galima padaryti tiesiog internetu.

 

Kokias saugumo priemones taiko „Regitra“?

Įmonė taip pat imasi visų būtinųjų ir papildomų apsaugos priemonių, kurios užtikrintų kuo didesnį saugumą. Egzaminuotojai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis, o prieš pradedant praktikos egzaminų veiklą – jie bus testuojami profilaktine tvarka.

Darbas organizuojamas taip, jog būtų minimalus fizinis kontaktas tarp žmonių: teorijos klasėse reguliuojami srautai, o egzaminų automobiliuose įrengtos specialios pertvaros, atskiriančios klientą nuo egzaminuotojo. Taip pat transporto priemonės ir patalpos yra reguliariai dezinfekuojamos, vėdinamos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 206 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,