Mano Gargždai9-metė iš Klaipėdos rajono sukūrė žaislą, kurį pardavinės visame pasaulyje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pagal Liepos piešinį sukurtas žaislas. Pagal Liepos piešinį sukurtas žaislas.

9 metų lietuvė Liepa, gyvenanti Klaipėdos rajone, sukūrė žaislą, kuris bus pardavinėjamas „Ikea“ parduotuvėse visame pasaulyje, rašoma įmonės pranešime žiniasklaidai. Mėlynas pliušinis katinas, pasiūlytas lietuvės, buvo atrinktas iš daugiau nei 66 tūkstančių vaikų piešinių iš viso pasaulio. Į Lietuvą žaislas atkeliaus jau rudenį.

 

„Ikea“ kasmet visame pasaulyje rengia vaikų piešinių konkursą. Jo metu vaikai iki 13 metų kviečiami siųsti savo svajonių žaislų piešinius. Nugalėtojų piešiniai tampa riboto leidimo žaislų kolekcija. Šis konkursas Lietuvoje organizuojamas jau septintus metus. Lietuvė laimėjo pirmą kartą.

„Aš mėgstu žaisti su pliušiniais žaislais ir siųsti juos į įvairias misijas. Kai brolis užregistravo mane į konkursą, pagalvojau, kad reikia nupiešti savo mėgstamą katiną, bet padaryti jį mėlyną, nes tai svajonių spalva“, – pasakoja Liepa.

Mergaitė jau yra laimėjusi ne vieną dailės konkursą, pavyzdžiui, žemėlapių piešimo konkursą Japonijoje.

Kai katinas apsigyvens skirtingose šalyse, ten, kur bus šilta, jis gulės ant saulės ir gers vandenį su citrina, o kur bus šalta – ropšis ant radiatoriaus su penkiomis pirštinėmis – po vieną kiekvienai letenai ir uodegai“, – juokauja tarptautinio konkurso nugalėtoja.

 

Liepos piešinys.

 

Lietuvė tarp jauniausių nugalėtojų

Šių metų pliušinių žaislų kolekciją kūrė penki vaikai. Be lietuvės, konkurse laimėjo vaikai iš JAV, Kanados, Lenkijos, Rusijos. Lietuvė yra tarp jauniausių šių metų nugalėtojų.

Specialioje kolekcijoje be katino atsidūrė tokie žaislai kaip draugai sumuštiniai, šuo-undinė, keptas kiaušinis, pliušinis paukštis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 252 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,