Mano GargždaiPo Drevernos apylinkes – su audiogidu

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Gargždų krašto muziejus kviečia aplankyti Dreverną keliaujant po apylinkes su audiogidu.

 

Sužinosite vietos istoriją, įdomių faktų, pasiklausite pamario krašto dainų ir vietinio Mažosios Lietuvos dialekto. Taip pat apžiūrėsite laivadirbio muziejaus ekspoziciją, Drevernos mažųjų laivų uostą, milžinkapį, Jokšų pakeliamąjį tiltą ir kitus. Keliaujant dirbs ne tik kojos, bet ir galvos, reikės ieškoti atsakymų į klausimus, pamąstyti ir atspėti.

Maršrutas yra radialinis, apie 11 km ilgio, trukmė dviračiu – 2–3 valandos, tačiau galima keliauti ir pėsčiomis bei iki tolimesnių objektų nuvykti automobiliu. Kartu su audiogido aparatu gausite vietos žemėlapį ir vartotojo instrukciją.

Sudomino? Rezervuokite laiką telefonu 8 696 95 861 ir keliaukite su šeima. Maršruto pradžia – J. Gižo etnografinė sodyba Žvejų g. 13, Dreverna, Klaipėdos rajonas.

Vieno audiogido aparato nuomos kaina šeimai – 5 Eur trims valandoms. Muziejaus ekspozicija – 2 Eur asmeniui; 1 Eur vaikui/senjorui/studentui; ikimokyklinukai ir neįgalieji muziejų lanko nemokamai.

Muziejų vienu metu gali apžiūrėti tik viena šeima. Reikalingos veidą dengiančios kaukės. Audiogido aparatai dezinfekuojami. Žygio batai rekomenduojami.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 822 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,