Mano GargždaiAgnė Bilotaitė: pareigūnus planuojama pradėti skiepyti dar šią savaitę

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Vidaus reikalų ministerijos nuotr. Vidaus reikalų ministerijos nuotr.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė vakar įvykusiame nuotoliniame susitikime su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais aptarė pareigūnų skiepijimo prioriteto tvarka veiksmų planą.

 

„Vidaus reikalų ministerija nuo šių metų pradžios aktyviai kėlė klausimą dėl pareigūnų vakcinavimo. Statutinių tarnybų pareigūnai vykdydami savo tiesiogines pareigas bei užtikrindami karantino priemonių kontrolę susiduria su didesne rizika užsikrėsti koronaviruso infekcija, nei dauguma kitų socialinių grupių, todėl juos būtina skiepyti nedelsiant“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Šiuo metu pareigūnai skiepijami savivaldybėse, jeigu kiti asmenys esantys prioritetinėse grupėse jau paskiepyti arba skiepo atsisakė. Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, šiuo metu paskiepyta 1 700 policijos pareigūnų ir 541 ugniagesys gelbėtojas.

Nuo šio ketvirtadienio įsigalios sveikatos apsaugos ministro patvirtinta tvarka, kuomet leidžiama skiepyti didelėmis organizuotomis grupėmis. Planuojama, kad nuo ketvirtadienio statutinių tarnybų vadovai regionuose galės kreiptis į savivaldybių vakcinavimo koordinatorius ir suderinti tolimesnio vakcinavimo organizavimą sudarytoms grupėms.

Praėjusią savaitę vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją dėl pareigūnų skiepijimo prioriteto tvarka. Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose yra apie 7 900 pareigūnų, atliekančių savo funkcijas kontaktiniu būdu.

Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose įstaigose nuo 2020 metų kovo mėnesio COVID-19 infekcija buvo užsikrėtę apie 15–20 procentų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 577 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,