Mano GargždaiVėžaičių mokykla surengė metodinę konferenciją: mokytojai dalinosi patirtimi

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Balandžio 7 dieną Vėžaičių pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tapusi metodinė konferencija „Vėžaičiai TED. Idėjos, kuriomis verta dalintis“.

 

Mokytojai dalijosi savo darbo patirtimi, o pranešimų temų spektras buvo labai įvairus. Pranešėjai skleidė patirtį, pristatydami savo unikalius struktūruoto mokymo modelius, informacinių komunikacinių technologijų taikymo būdus įvairių dalykų pamokose, bendravimo ir bendradarbiavimo su tėvais patirtį.

Pranešėjai pasidalino įžvalgomis, kaip sudominti mokinius pamokose, pristatė užduočių pavyzdžius kūrybiškumo ugdymui ir kalbėjo apie apklausas, skirtas mokinių įsivertinimui, taip pat metodus pedagoginėms pertraukėlėms bei atskleidė bendravimo su mokiniais patirtis.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokytojai.

Renginį inicijavo mokytojų dalykininkų metodinė grupė. Džiugu, kad į pranešėjų gretas šiais metais įsijungė ir pradinių klasių mokytojos.

Tikimės, kad prie šio, tradiciniu tapusiu Vėžaičių pagrindinės mokyklos renginio, kitais mokslo metais prisijungs mokytojai iš kitų Klaipėdos rajono ir respublikos mokyklų, kurie turės galimybę dalintis savo išskirtinėmis darbo patirtimis.

Dėkojame organizacinei darbo grupei, kuri surengė ir vedė šį renginį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 320 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,