Mano Gargždai„Tavo idėja“. Balsai suskaičiuoti, skelbiami laimėtojai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Prabėgus kiek daugiau nei savaitei nuo balsavimo pabaigos už gyventojų teiktas idėjas darbas baigtas, balsai suskaičiuoti ir skelbiami laimėtojai. Didžiausio Jūsų palaikymo sulaukė net dešimt įvairių projektų visame rajone. Balsai nulėmė, kad bus įgyvendinti net trys didelės apimties projektai ir septyni mažos ‒tiek rajone, tiek Gargžduose. Primename, kad didelės apimties projektus Savivaldybė ketina įgyvendinti per dvejus, o mažus – per vienus metus.

 

Šiame etape buvo tikrinami 6 400 gyventojų balsų, kurie juos atidavė už labiausiai patikusias idėjas. 459 balsai buvo atmesti dėl to, kad gyventojai yra nedeklaravę savo gyvenamosios vietos Klaipėdos rajone, dar 5 gyventojai buvo jaunesni nei 16 metų, o 40 popierinių balsavimo biuletenių reikėjo atmesti, nes tie patys gyventojai jau buvo balsavę ir internetu. Na, ir dar 16 balsų buvo neįskaityta, nes tas pats gyventojas užpildė kelias popierines balsavimo korteles. Taigi visus reikalavimus atitiko 5 880 gyventojai.

 

Didelės apimties projektų laimėtojai

Šioje kategorijoje, kuriai buvo skirta ne mažiau nei 180 tūkst. eurų, pirmąją vietą iškovojo projektas „Dovilų karjero pritaikymas rekreacinei, turizmo ir sportinei veiklai“. Jis sulaukė net 947 gyventojų palaikymo ir surinko net 7,6 proc. visų balsų.

Antroji vieta keliauja projektui „Kapstato ežero pakrantės sutvarkymas ir pritaikymas poilsiui“. 666 balsavusiųjų arba 5,3 proc. visų balsų.

Na, o trečioji vieta atitenka projektui „Poilsio ir ramybės oazė prie giedančio fontano“. Už jį balsavo 646 gyventojai arba 5,2 proc. visų balsų.

 

Mažos apimties projektų laimėtojai rajone

Šioje kategorijoje, kuriai buvo skirta ne daugiau kaip 90 tūkst. eurų, pirmąją vietą laimi projektas Veiviržėnų miestelio viešosios erdvės sukūrimas „Veiviržėnų turgavietė“. Jis surinko 558 arba 4,45 proc. visų balsų.

Antroje vietoje liko projektas „Šokančio fontano su apšvietimu įrengimas Vėžaičių miestelio tvenkinyje“. Jį palaikė 546 gyventojai ir surinko 4,36 proc. visų balsų.

Trečioji vieta su 542 arba 4,32 proc. visų balsų keliauja projektui – „Lauko erdvių pritaikymas kultūrinei veiklai Kvietiniuose“.

Ketvirtoji vieta atiteko projektui „Poilsio, sporto ir kito laisvalaikio vietos įrengimas Mazūriškių kaime“. Už jį balsavo 534 arba 4,26 proc. visų balsų.

Na, o penktoje vietoje šioje kategorijoje liko projektas „Daugiafunkcis treniruoklis vaikams“. Šią idėja palaikė 424 gyventojai arba 3,38 proc. visų balsų.

 

Mažos apimties projektų Gargždų mieste laimėtojai

Pirmąją vietą šioje kategorijoje, kuriai skirta ne daugiau nei 30 tūkst. eurų, laimėjo projektas „Vandens gėrimo fontanėlio įrengimas Gargždų mieste“. Jis sulaukė net 829 palaikymo arba 6,6 proc. visų balsų.

Ir antroje vietoje rikiuojasi projektas „Gargždų mieste laisvalaikio praleidimo zona prie mažo tvenkinio“. Už jį balsavo 590 arba 4,7 proc. visų balsų.

„Akivaizdu, kad skeptikų teiginiai, jog laimės tie projektai, kurie teikiami daugiau gyventojų turinčiose vietovėse, nepasitvirtino. Kaip matome, laimėtojų yra visame rajone ir projektai įvairūs. Šis balsavimas parodė, kad svarbus ne gyventojų skaičius, o pateiktos idėjos originalumas ir aktualumas. Sveikinu visus laimėtojus ir dėkoju visiems balsavusiems. „Tavo idėja“ – puikus projektas, kurį tęsime ir kitąmet, nes net neabejoju, kad Jūs turite gausybę idėjų, kurios tik ir laukia, kada bus įgyvendintos“, ‒ džiaugiasi Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Mažos apimties projektus Savivaldybė planuoja įgyvendinti per vienus, didelės – per dvejus metus.

Visus projektus peržiūrėti galite ČIA.

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 176 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,