Mano Gargždai„Minijos“ progimnazijos alumnė įkvėpė mokytis aštuntokus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Gimnazijos ir redakcijos archyvo nuotr. Gimnazijos ir redakcijos archyvo nuotr.

Malonu, kad „Minijoje“ mokęsi mokiniai nepamiršta savo mokyklos. Po daugiau nei 20 metų į mokyklą sugrįžo Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė, tam kad įkvėptų ir patvirtintų aštuntokams, kaip svarbu yra mokytis.

 

Sonata baigusi studijas įsidarbino SEB banke, kuriame tebedirba ligi šiolei. Po mokyklos baigimo studijavo net šešiose Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose, todėl nenuostabu, kad pasiekė karjeros aukštumų. Sonata tapo viena iš penkių banko valdybos narių.

Viešnia šiltai prisiminė mokyklinius metus, dėsčiusius mokytojus. Mokiniai susidomėję klausėsi apie ateities profesijas, robotę Ameliją, kuri konsultuoja banko klientus ir geba sudėlioti atsakymus į naujus klausimus.

Į klausimą, pagal kokius kriterijus atsirenka darbuotojus į savo komandą, Sonata atsakė, kad svarbiausia yra tai, ar žmogus nori keistis, yra pasiryžęs nuolat mokytis, geba dirbti komandoje ir spręsti problemas. Pasaulis labai greitai keičiasi, vienos profesijos išnyksta, jų vietoje atsiranda naujos, todėl reikia nusiteikti mokytis visą gyvenimą. Viešnia prasitarė, kad jos planuose numatytos dar vienos studijos.

Nors susitikimas buvo virtualus, laikas pralėkė nepastebimai. Išsiskyrėme su viltimi, kad kitą kartą susitiksime mokykloje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 448 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,