Mano GargždaiSocialines paslaugas teikiančiose įstaigose dirbantiems psichologams – didesni atlyginimai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pexels.com nuotr. Asociatyvi Pexels.com nuotr.

Į Socialinių paslaugų srities darbuotojų pareigybių sąrašą įtrauktos psichologo ir globos koordinatoriaus pareigybės, esančios socialines paslaugas teikiančiose įstaigose. Tai užtikrins minėtose įstaigose dirbantiems psichologams ir globos koordinatoriams lygias šių darbuotojų teises su kitais socialinių paslaugų srities darbuotojais.

 

„Socialines paslaugas teikiančių įstaigų psichologai padeda žmonėms įveikti iškylančius sunkumus. Dabar, kai išgyvename pandemijos laikotarpį, jų pagalba tapo dar svarbesnė ir reikalingesnė. Iki šiol jie nebuvo įtraukti į Socialinių paslaugų srities darbuotojų sąrašą. Siekiame ištaisyti šią spragą ir pasirūpinti, kad psichologams bei globos koordinatoriams būtų užtikrintos lygios teisės lyginant su kitais socialinių paslaugų srities darbuotojais, o psichologams – ir didesni atlyginimai“, – sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė.

Į Socialinių paslaugų srities darbuotojų pareigybių sąrašą įtrauktos psichologo ir globos koordinatoriaus pareigybės, kadangi Socialinių paslaugų kataloge, psichologai kaip paslaugas teikiantys specialistai yra dažnai nurodomi tiek prie bendrųjų socialinių paslaugų, tiek prie socialinės priežiūros paslaugų teikėjų, o globos koordinatoriai, dirbantys globos centruose, konsultuoja, globėjus, įtėvius, budinčius globotojus ir jų vaikus, teikia pastovią, koordinuotą pagalbą.

Šis pakeitimas sudarys sąlygas psichologams mokėti didesnį atlyginimą, kadangi iki šiol minimalieji pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai socialinių paslaugų srities darbuotojams buvo didinami 20 proc., netaikant šio padidinimo psichologams.

Nuo liepos 1 d. didės socialinių paslaugų srities darbuotojų atlyginimai. Minimalieji pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai bus didinami 30 procentų, daugiau pinigų socialiniai darbuotojai gaus ir už turimą kvalifikacinę kategoriją. Atlyginimų didinimui šiemet numatyta papildomai skirti 3,5 mln. eurų.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 215 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,