Mano GargždaiKvietinių gatvėje bus tęsiami darbai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Šią savaitę vyko Kvietinių gatvės Gargžduose apžiūra. Savivaldybės atstovai susitiko su rangovu ir aptarė tolimesnius darbus.

 

„Sulaukiame nemažai klausimų dėl Kvietinių gatvės. Atkreipiame dėmesį, kad darbai dar nėra užbaigti. Bus baigiami tiesti dviračių takai – užlietas antras asfalto sluoksnis, kuris, beje, bus raudonos spalvos. Pirmas toks Gargžduose. Mieste ne tik bus daugiau spalvų, bet tuo pačiu bus išlaikytas vientisumas su Klaipėdos gatvėje esančiais dviračių takais“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Taip pat toliau bus tvarkoma aikštelė prie miesto parko, gatvėje asfaltuojami kampai prie šaligatvių. Rangovui išsakytos ir pastabos, ką reikia koreguoti bei pataisyti.

„Rangovas turės sutvarkyti želdynų plotus, jis įpareigotas išspręsti vandens kaupimosi prie perėjų klausimą“, – sako Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys.

Darbus vykdančios UAB „Inkomsta ir Co“ projektų vadovas Artūras Andriejauskas patikino, kad tai bus padaryta šildymo būdu pakoregavus asfalto dangos nuolydžius. Su rangovu aptartas visų reikalingų atlikti darbų planas. Sutarta vykstant darbams nuolat bendrauti, kad projektą pavyktų baigti laiku ir kokybiškai.

Kvietinių gatvės rekonstrukcijos metu tvarkoma atkarpa nuo Klaipėdos g. iki Parko g. Įrengti pėsčiųjų takai, dviračių takas perkeltas į kitą pusę, palei „Minijos“ kino teatrą. Taip pat rekonstruota gatvės važiuojamoji dalis. Projekto vertė – kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 185 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,