Mano GargždaiB. Markauskas: nepaisant pokyčių valdžioje, darbai nesustojo

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Klaipėdos r. sav. nuotr. Asociatyvi Klaipėdos r. sav. nuotr.

Klaipėdos rajono valdžioje tebęsitesiant politinėms aistroms ir pokyčiams, meras Bronius Markauskas kreipėsi į gyventojus, užtikrindamas, kad dėl to svarbiausi darbai nesustojo. Dalinamės rajono vadovo laišku.

 

Pastarosiomis savaitėmis, atrodo, kad be politikos rajone daugiau nieko nevyksta. Suprantu, jog politikų rietenos, kaip teigiama viešojoje erdvėje, niekam nepatinka. Nepatinka ir man.  

Tačiau mano valioje yra daryti tai, ką pažadėjau Jums visiems kandidatuodamas į merus. Jūs pasitikėjote manimi ir aš to pasitikėjimo tikrai nenuvilsiu. Tad noriu nuraminti visus. Darbai ir projektai nesustojo. Administracijoje dirba beveik trys šimtai žmonių. Kvalifikuotų, kompetentingų savo srities profesionalų, kurie, nepaisant susidariusios situacijos, savo darbą dirba ir toliau.

Aš, siekdamas kontroliuoti vykstančius darbus, paprašiau kiekvieną pirmadienį laikinojo direktoriaus (Justo Ruškio – aut. past.) ir jo pavaduotojos man pateikti informaciją, kokie darbai planuojami kiekvieną savaitę, kokia jų eiga, kokios rizikos ir kaip jos sprendžiamos. Kiekvieną penktadienį jie taip pat pateiks informaciją, kas buvo padaryta per savaitę, kur yra problemos ir kaip jos sprendžiamos.

Kalbant apie stambiuosius ir pačius reikalingiausius projektus. Autobusų stoties konkurse šiuo metu vertinami gauti rangovų pasiūlymai. Kai tik tai bus padaryta ir paskelbtas laimėtojas, galėsime pradėti statybas. Neatsisakome ambicingo tikslo naujosios stoties duris žmonėms atverti jau šių metų pabaigoje. Tikiuosi, kad viskas praeis sklandžiai.

Jau kitą savaitę ekspertams turėtume atiduoti ir techninį Gargždų kultūros centro renovacijos projektą. Vertinimas užtruks apie mėnesį, po jo iš karto skelbsime konkursą ir ieškosime rangovo. Mano tikslas – jau šiemet pradėti renovaciją.

Netrukus turėsime ir parko rangovą. Konkursas eina į pabaigą. Šiemet prasidės apšvietimo įrengimas, bus tiesiami nauji takai, įrenginėjami suoliukai, amfiteatras, vaikų žaidimų aikštelė ir kiti reikalingi dalykai, kad mūsų parkas taptų kuo gražesnis.

Nepamirštas ir Endriejavo kultūros centras. Sutartį dėl rangovo nevykdytų įsipareigojimų turėjome nutraukti, bet projektas tikrai nenumarintas. Šiuo metu jau baigiami rengti dokumentai, gegužę jie bus vertinami Nacionalinės mokėjimo agentūros ir jau birželio pradžioje skelbsime naują konkursą. Tad kultūros centro statybos taip pat turėtų prasidėti dar šiemet.

Gobergiškės darželis – tas pats rangovas, tos pačios problemos. Sutartį nutraukėme, bet objektą perėmėme, užtikrinome jo apsaugą ir rengiame dokumentus naujo rangovo paieškai. Iškelta užduotis – konkursą paskelbti birželio pabaigoje. Suprantu, kad tėvai pyksta, pykčiau ir aš neturėdamas, kur vesti savo atžalos. Bet tikiuosi, kad šįkart pavyks rasti rangovą sugebantį ir gebantį dirbti bei įgyvendinti šį svarbų projektą.

Ir tai tik keletas darbų, kurie yra daromi. Yra ir daugybė kitų, kurie ne taip ryškiai matomi ar laukiami, bet tikrai nemažiau svarbūs ir reikalingi. Savivaldybė tikrai nesustojo vien dėl to, kad pasikeitė valdantieji ir neliko vicemerės bei direktoriaus. Paskirtas laikinasis su visom jam priklausančiomis pareigomis ir atsakomybėmis ir jo užduotis yra užtikrinti, kad administracija ir toliau veiktų be jokių trukdžių, nepaisant vykstančių „sostų karų“, kuriuos žaidžia naujieji valdantieji.

Tad aš kaip meras visomis teisėtomis priemonėmis sieksiu, kad politiniai procesai neužgožtų suplanuotų ir daromų darbų.“

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 304 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,