Mano GargždaiKlaipėdos rajone – didesnis dėmesys smulkiam verslui

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Skatinant gyventojų verslumą, prisidedant prie nedarbo mažinimo bei užimtumo didinimo Klaipėdos rajone, Savivaldybė Smulkiojo verslo rėmimo programai šiemet skiria didžiausią iki šiol numatytą sumą ‒ 35 tūkstančius eurų – net 10-čia tūkst. eurų daugiau nei pernai. Programos lėšos bus paskirstytos finansinei paramai, savivaldos ir verslo forumo organizavimui bei e. rinkodaros mokymams.

 

Susidomėjimas parama kasmet auga

Smulkiojo verslo rėmimo programa skirta finansiškai remti naujai besisteigiančioms arba naujas darbo vietas kuriančioms Klaipėdos rajono savivaldybėje registruotoms įmonėms, verslininkams, atitinkantiems šioje Programoje nustatytus reikalavimus.

Pernai pagal šią programą 24 įmonėms ir asmenims, užsiimantiems individualia veikla, buvo paskirstyti beveik 24 tūkstančiai eurų. Užpernai 20 tūkstančių eurų buvo paskirstyta 20-čiai verslo subjektų.

„Kitą savaitę Tarybos tvirtinamame Strateginės plėtros plane iškeltas labai konkretus tikslas – skatinti verslo plėtrą ir didinti savivaldybės investicinį patrauklumą. Smulkaus verslo rėmimo programa – tik viena iš priemonių, skatinančių gyventojų verslumą ir padedančių naują verslą steigiančiam žmogui jį kurti būtent Klaipėdos rajono savivaldybėje“, – sako mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Pasak vicemerės, parama smulkiajam verslui ypatingai svarbi šiuo pandeminiu laikotarpiu, kai daliai verslų dėl įvairių karantino ribojimų net teko stabdyti savo veiklą: „Susidomėjimas Smulkiojo verslo rėmimo programa kasmet tik auga, tad natūralu, kad jai skiriamas didesnis finansavimas.“

 

Finansinis raktas startui

„Apie Klaipėdos rajono savivaldybės paramą sužinojau dalyvaudamas viename iš „Light House“ inovacijų centre vykstančių renginių. Paraišką buvo be galo lengva pateikti, taip pat buvo labai aiškios nuorodos, kur rasti reikalingą informaciją ir paraiškos formą, labai išsamiai pakonsultavo ir Savivaldybės specialistas“, – sako parama pernai jau pasinaudojęs „Knots vandens sporto akademija“ įkūrėjas Ignas Drevinskas.

Pasak verslininko, ši programa yra labai geras finansinis startas naujai kuriamam verslui.

 

Kaip ir iki kada pateikti paraiškas?

Paraiškos priimamos iki birželio 1 dienos.

Daugiau informacijos apie programą čia https://bit.ly/2QUs3FF

Užpildytas paraiškas pateikti Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vyriausiajam specialistui Mantui Virbauskui, iš anksto susisiekus telefonu +370 604 61 392.

Elektroniniu parašu pasirašytas paraiškas siųsti el. paštu .

Jei kyla klausimų dėl paraiškos pateikimo, prašome skambinti telefonu +370 604 61 392.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 404 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,