Mano GargždaiSiūlęs kyšį kontrabandinių cigarečių turėjęs vyras „užsidirbo“ ne tik baudą bet ir buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Gegužės 27 d., apie 07.20 val., Klaipėdos r., Dauparų k., Klaipėdos rajono policijos pareigūnams atliekant prevencinę priemonę ir tikrinant vairuotojų blaivumą, įtarimų sukėlė 1956 m. gimęs „BMW“ vairuotojas.

 

Pastarasis sustabdytas pareigūnų akivaizdžiai jaudinosi, tad buvo patikrinta ir automobilio bagažinė, kurioje pareigūnai aptiko dėžę su baltarusiškomis banderolėmis žymėtais cigarečių pakeliais.

Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, net ir pareigūno įspėtas apie gresiančią atsakomybę už siūlomą kyšį, „BMW“ vairuotojas Klaipėdos r. PK pareigūnui vis tiek siūlė „draugiškai susitarti“.

Tą pačią dieną, atlikus patikrinimą minėto vairuotojo namuose, buvo rasta ir daugiau cigarečių pakelių žymėtų baltarusiškomis banderolėmis – iš viso aptikta 1 218 pakelių kontrabandinių rūkalų, kurių rinkos vertė 3 934 eurai.

Už disponavimą kontrabandiniais tabako gaminiais, ankščiau už tokį administracinį nusižengimą nebaustam vyrui gresia bauda nuo 5 200 eurų. Tačiau už bandymą papirkti policijos pareigūną pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 straipsnio 2 dalį.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 148 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,