„Banga“ išvyksta į Alytų: laukia dvikova su „Dainava“

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį 15 valandą Alytuje „Banga“ Optibet A lygos šešioliktojo turo rungtynėse susitiks su „Dainava“.

Dvikova Alytuje užbaigs balandžio ir gegužės mėnesių trylikos rungtynių maratoną, kai teko rungtyniauti ir kas 3–4 dienas. Po šio turo dėl rinktinės rungtynių Optibet A lygoje bus dviejų savaičių pertrauka.

Pirmąją tarpusavio akistatą, balandžio 13 dieną vykusią Gargžduose, 2:0 laimėjo „Banga“. Gargždiškiai per šį susitikimą beveik neleido svečiams sukurti nieko pavojingesnio prie I. Driomovo vartų, o patys varžovus baudė po kartą kiekviename kėlinyje. Tik įsibėgėjus pirmajam kėliniui kamuolį į tinklą pasiuntė S. Rakauskas, o artėjant dvikovos pabaigai „Bangos“ pergalę įtvirtino I. Venckus.

Po šios dvikovos abi komandos Optibet A lygoje sužaidė dar po 8 susitikimus. „Banga“ iškovojo 2 pergales, 2 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 4 pralaimėjimus. „Dainavos“ sąskaitoje – 3 pergalės, 1 lygiosios ir 4 pralaimėjimai.

Rungtynių su „Dainava“ transliaciją bus galima stebėti TV3 interneto svetainėje.