Mano GargždaiEndriejavo kultūros namų rekonstrukcija: skelbiamas naujas konkursas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Objekto vizualizacija Objekto vizualizacija

Pavasarį iš rangovo, nevykdžiusio sutartinių įsipareigojimų, statybvietę perėmusi Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia naują konkursą Endriejavo bibliotekos ir kultūros namų rekonstravimui. Sutartį su nauju rangovu tikimasi pasirašyti dar šiais metais, kad darbai būtų pradėti kuo greičiau.

 

Sutartis su buvusiu rangovu nutraukta šių metų kovą. Tai padaryta dėl rangovo sutartinių įsipareigojimų nevykdymo. Nuo 2018 metų buvęs rangovas atliko tik ardymo darbus, sustiprino pamatus ir uždengė perdangomis rūsį.

Savivaldybė, perėmusi statybvietę savo žinion, per porą mėnesių parengė naujus pirkimo dokumentus, suderino juos su Nacionaline mokėjimo agentūra, nes projektas finansuojamas ir iš ES lėšų bei šią savaitę paskelbė naują rangos konkursą. Naują sutartį norima pasirašyti kuo greičiau, kad statybos darbus būtų galima pradėti dar šiemet.

„Kaip jau esu minėjęs anksčiau, Endriejavo kultūros namų ir bibliotekos rekonstrukcijos tikrai neatsisakome. Tai itin svarbus objektas endriejaviškiams, kurie daugybę metų neturi tinkamos erdvės kultūrinei veiklai: repeticijoms, koncertams ar bendruomenės susibūrimams. Labai tikiuosi, kad jokių nesklandumų nebus, konkursas įvyks ir naujas rangovas galės nedelsdamas kibti į darbus“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Naujasis rangovas iš esmės įsipareigos pastatyti naują Endriejavo kultūros centro ir bibliotekos pastatą. Taip pat jame suplanuoti naujas erdves, atskiriant jas pagal funkcijas, įrengti bendro naudojimo patalpas ir įgyvendinti kitus darbus, reikalingus tokiam objektui.

Statant pastatą bus tvarkoma ir jo aplinka: perklojami esami pėsčiųjų takai, įrengiami laiptai, suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovas, bus paženklintos automobilių stovėjimo vietos, numatant vietas neįgaliesiems, įrengiamas teritorijos apšvietimas, buitinių atliekų ir atliekų rūšiavimo konteinerių stoginė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 482 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,