Mano GargždaiLFF III lygos antrajame ture „GP-Taškas“ Kretingoje patyrė pralaimėjimą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Mato Bieliausko nuotr. Mato Bieliausko nuotr.

„KKT“ – „GP-Taškas“ 2:1(1:0)

Įvarčiai: 2' I.Medutis(KKT), 63' K.Nazarovas (11m. GP-Taškas), 85' D.Nossau(KKT)

Ispėti: M.Jonelys, Pašalintas: 50' G.Ratkus

„GP-Taškas“ sudėtis: M.Draukšas, G.Ratkus, An.Bačanskis, A.Kukšta, R.Pleikys, M.Jonelys, I.Šakys, A.Montrimas, R.Malakauskas, K.Nazarovas ir V.Norvilas. Atsargoje: M.Šiaulytis, V.Mickus ir S.Kovšovas.

 

Jau pačioje rungtynių pradžioje, vartininkui nesėkmingai atmušus kamuolį, I.Medutis pirmas suskubo prie atšokusiojo ir pasiuntė į gargždiškių vartų tinklą. Po staigaus įvarčio sutrikusius svečius „KKT“ komanda galėjo greitai pasiųsti į nokautą, tačiau šeimininkai vien per pirmas 15 rungtynių minučių neišnaudojo 4-5 puikių progų pelnyti įvarčius.

Atsilaikę ir kiek apsipratę prie aikštės žolės, „taškiečiai“, kėliniui įpusėjus, žaidimą išlygino. Po pertraukos už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas G.Ratkus. Mažumoje likę gargždiškiai rezultatą išlygino, kai šeimininkai baudos aikštelėje ranka kliudė kamuolį, o K.Nazarovas šaltakraujiškai kamuolį pasiuntė į vartus.

Besibaigiant varžyboms, grubiai suklydus savo aikštės pusėje, Kretingos komanda pelnė įvartį ir iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 262 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,