Mano GargždaiAludarių dienos festivalis Klaipėdoje – jau liepos 17

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Išsiilgusių vasaros linksmybių liepos 17 d. laukia įspūdingas Tarptautinės aludarių dienos festivalis. Mintis pirmiesiems šią dieną įspūdingiau paminėti Klaipėdos aludariams šovė dar prieš 8 metus. Pasiteisinęs renginys jau tapo pajūrio vasaros tradicija, o šiemet festivalio organizatoriai žada švęsti dvigubai – ir už praėjusius metus. Patys aludariai norinčius supažindins su alaus kultūros pasauliu ir pačia darykla, o 3 scenose prie „Švyturys Bhouse“ lankytojų lauks „Free Finga“, „Baltasis Kiras“, „Solo Ansamblis“, „Garbanotas“, „Flash Voyage“ ir kiti ryškiausi alternatyvios muzikos atlikėjai.

 

Šv. Arnoldo globojama Aludarių diena visame pasaulyje minima liepos 18 d., tačiau šiemet šventė perkeliama į poilsiautojams patogesnę dieną – šeštadienį.

„Mūsų aludariai, kuriais šįkart vadiname visus savo darbuotojus, prie šio festivalio prisideda visomis jėgomis – negaili laiko, idėjų ir entuziazmo. O geriausia dovana šios profesinės dienos proga – besidžiaugiantys šia diena ir ją praleisti kartu atėję svečiai, dėl kurių visa tai ir darome“, – atskleidžia renginio organizatoriai.

 

Programoje – garsiausi muzikantai, komikai, ekskursijos ir net MO paroda

Tradiciškai Aludarių diena vyks „Švyturys Bhouse“ teritorijoje, kurioje šią dieną išdygs 3 scenos – renginio svečius džiugins ne tik populiariausi Lietuvos atlikėjai, bet ir stand-up komedijos meistrai.

Festivalyje gros „Solo ansamblis“, „Free Finga“, „Garbanotas“, „Flash Voyage“, „Baltasis Kiras“, „Planeta Polar“, „Jauti“, „Vilniaus Energija“, „Baltic Balcan“ ir Kristijonas Ribaitis. Renginio svečius juokins „Šventinio Bankucheno“, Marko ir Viktoro stand-up pasirodymai.

Festivalio dalyvių skrandžius lepins tikra skonių jūra iš viso pasaulio šalių virtuvių. Taip pat lankytojai galės ne tik pamatyti daryklą ir alaus gamybą iš vidinių „užkulisių“, bet ir apžiūrėti kitus netikėtus užkulisius – į „Švyturys Bhouse“ perkelta garsioji MO muziejaus paroda „Iš tos operos“.

 

Festivalis neužilgo švęs ir savo dešimtmetį

Paskutinį kartą vykęs festivalis buvo išskirtinis – 13 tūkst. dalyvių čia mėgavosi ne tik žinomų muzikos atlikėjų pasirodymais aplink daryklą išdygusiose scenose, bet ir kitais renginiais bei diskusijomis, išskirtinėmis ekskursijomis po alaus daryklą ir svaiginančiu restoranų pasirinkimu.

„Kasmet lankytojus stebinome naujienomis – uždarėme aplinkines gatves, subūrėme dar daugiau muzikantų, pasiūlėme dar daugiau veiklų, atsivežėme užsienio daryklų atstovus su geriausiomis savo alaus rūšimis, dalijome tvarias daugkartines taures, vedžiojome po daryklą ir įspūdį palikome ilgam. Nuėjome nemažą kelią nuo pirmojo Aludarių dienos festivalio, kurį pirmą kartą Lietuvoje surengėme prieš 8 metus. O tuo metu dar neįsivaizdavome, kokiu populiariu renginiu ji kažkada pavirs – ištikimi dalyviai dabar ir atostogas pajūryje derina su Aludarių festivaliu“, – su užsidegimu pasakoja renginio iniciatoriai.

Aludarių dienos festivalis Klaipėdoje atviras visiems dalyviams su galimybių pasu.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 408 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,