Mano GargždaiPenktadienį „Banga“ susitiks su „Hegelmann Litauen“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Penktadienį, liepos 23 d., 20 valandą Gargždų miesto stadione „Banga“ susitiks su „Hegelmann Litauen“.

 

Tai jau bus ketvirtoji gargždiškių akistata su kauniečiais. Kol kas tarpusavio rungtynėse pranašumą turi „Hegelmann Litauen“.

Pirmąją dvikovą Kaune 1:0 laimėjo „Banga“, tačiau birželio 11 dieną Gargžduose kauniečiai pasiekė revanšą – 0:2. Kadangi liepos mėnuo skirtas europiniuose turnyruose nedalyvaujančių komandų tarpusavio kovoms, tai paskutinė komandų tarpusavio akistata vyko ne taip seniai – liepos 11 dieną Kaune „Banga“ aikštės šeimininkams nusileido net 1:4. Gargždiškiai labai nesėkmingai sužaidė abiejų kėlinių pradžias, o vos atsiradusią viltį sugrąžinti intrigą nužudė grubi klaida gynyboje, po kurios „Banga“ liko žaisti mažumoje.

Po šių rungtynių komandos sužaidė tik po vieną susitikimą. „Hegelmann Litauen“ 2:0 įveikė „Nevėžį“, o „Banga“ parsivežė tašką (1:1) iš akistatos Telšiuose su „Džiugu“.

Čempionatui persiritus į antrąją pusę „Banga“ vis turi praradimų dėl surinktų kortelių. Tiesa, jei su „Džiugu“ negalėjo žaisti net trys pagrindinės sudėties futbolininkai (D. Padaigis, E. Bračkus ir D. Norvilas), tai šįkart tribūnose teks likti Telšiuose ketvirtąją geltoną kortelę išvydusiam S. Rakauskui.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 112 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,