Mano GargždaiBūkime atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
UAB Nuaras nuotr. UAB Nuaras nuotr.

2021 m. liepos 19-ą dieną į UAB Nuaras gyvūnų globos namus, esančius Klaipėdoje buvo pristatyta beglobė katė, kuri buvo rasta Klaipėdos mieste prie viešbučio „Euterpė“. Katę pristatęs pilietis UAB Nuaras darbuotojams pasakojo, kad minėta katė jau savaitę laiko vaikštinėja prie viešbučio ir gali būti išmesta arba pasiklydusi.

 

Pirminės apžiūros metu įstaigoje nustatyta, kad katė yra neženklinta mikroschema nors LR Seimas jau yra priėmęs įstatymą, kad ženklinimas yra privalomas.

Kitą dieną atsiradusi katės šeimininkė globos namų darbuotojus apkaltino katės vagyste ir atsisakė bendradarbiauti su įstaigos darbuotojais, kurie minėtą augintinę paženklino mikroschema taip, kaip reikalauja šalies įstatymai ir įstaigos taisyklės.

Norime tik dar kartą patikinti, kad mes, kaip įstaiga, dedame visas pastangas, jog gyvūnai, kurie yra neprižiūrimi būtų saugūs ir turėtų prieglobstį, o visi pasiklydę ir išmesti rastų jaukius ir šiltus namus.

Minėtas įvykis tik dar kartą įrodo, kad neabejingų žmonių dėka minėta katė sulaukė deramos pagalbos ir rūpesčio. Iki atvykimo į mūsų globos įstaigą katė buvo pastebėta maisto beieškanti minėto viešbučio konteineriuose.

Norime paraginti visus gyventojus atsakingai rūpintis savo gyvūnais, kurie yra tolygūs šeimos nariai, o, negalint jų išlaikyti ar pasikeitus gyvenimo sąlygoms, juos saugiai pristatyti į globos įstaigas, kuriose gyvūnai sulauks pagalbos ir ras naujus namus.

Dėl minėto įvykio UAB Nuaras administracija kreipėsi į Klaipėdos vyriausią policijos komisariatą, Veterinarijos maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamentą, ir miesto administraciją, kad minėtos įstaigos pradėtų savus tyrimus ir priimtų atsakingus sprendimus.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 191 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,